|
|

|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 29 albums on 5 page(s) |
 |
 |
5 |
|

| Random files - Dovolené |

Vlečící se Tom.
|
|

Ptačí voliéra
|
|

„Haló? Rozvážka pizzy. Prosím vás, jsme na svahu, dole budeme tak za dvě, tři minutky. Quattro formaggi a fantasii. Může být?“
|
|

Dana turistaDanu nezdolal ani ten hroznej kopec. Kráčela vpřed a hledala ten nejlepší úhel ve stínu, aby mohla vše zachytit foťáčkem.
|
|

Koupeme se. Teda někteří. :)
|
|

Mostek vedoucí na horní nádvoří
|
|

Nějakej drsnej raper tam byl, hehe...
|
|

Kucííí na motorkách! ;)
|
|

| Last comments - Dovolené |

Panorámo se zámkemTady by už asi měla popisovat Dana, já už u toho nebyl, žejo :)09/05/15 at 10:15Pepul: Aha, já myslela, že se jen nechělo fotiti
|
|

Dana s keškouNo dobře... tak toto naposled? 09/05/15 at 10:14Pepul: Ajo!
|
|

PtákNěkdo by jej mohl identifikovat... díky! ;)09/05/15 at 10:14Pepul: Jo, to by šlo!
|
|

Socha!Nějakej novější model, dřív si nepamatuju, že by se dělaly sochy s plyšákama!09/05/15 at 10:12Pepul: In Morava - tam by chtěl žít každý!
|
|

Morový sloup v Jařomeřici nad Rokytnou(blbej název, s ohledem na to, kolikrát ho ještě použiju jej už teď vážně nemám rád)09/05/15 at 10:11Pepul: Poražen na domácí půdě. Od tebe to beru!
|
|

Panorámo se zámkemTady by už asi měla popisovat Dana, já už u toho nebyl, žejo :)09/04/15 at 21:51Host_Dee: No, bylo mu blbě, po těch točkách autem..
|
|

PtákNěkdo by jej mohl identifikovat... díky! ;)09/04/15 at 21:50Host_Dee: Volavka?
|
|

Dana s keškouNo dobře... tak toto naposled? 09/04/15 at 21:47Host_Dee: Ale no táák. Co asi tak budeš psát u ČŠ, tam jsme ...
|
|

|