|
|

|
|
|
|
|
|
Kréta 1.8. - 12.8.2014
|

|


|
|
Řecko. Kréta. Tak nějak už jenom pod kombinací těch dvou slov jsem si vždycky představoval nesnesitelný horka, mraky turistů, mumraj a blázinec vůkol, jakož i chaos a jen vzdálené představy o klidu a odpočinku. Přiznávám zde zcela otevřeně, že jsem byl i tím, kdož od začátku proti dovolené na Krétě zbrojili. „Je to hnus, je to ostrov, bude tam na chcípnutí, pro vás smrtelníky i draho a já vás varuju!“ ... tak nějak jsem výjimečně hodně rád, že mě nikdo neposlouchal a možná ani neslyšel. Už když jsem se s tou myšlenkou smířil a řekl si, že teda uvidíme a začal se probírat zážitky jiných cestovatelů, začal studovat tamní kulturu, zjistil jsem, kterak MOC jsem se spletl. Netrvalo dlouho a doslova jsem se pro Krétu nadchnul. Když jsme pak dorazili na místo, nadchnutí přerostlo v nefalšovanou lásku. Osobně jsem si to místo zamiloval a pochopil, proč spousta lidí tam míří opakovaně. Nu a jak ostatní? Pojďme na jejich výrazy nakouknout skrze fotečky...
358 files, last one added on Aug 24, 2014 Album viewed 426 times
|
|
|
|
|
| 29 albums on 5 page(s) |
2 |  |
 |
|

| Random files - Dovolené |

A zase ti dvá... chjo...
|
|

Bubláme
|
|

KašnaJo, pro tohle. Hezké, žejo?
|
|

Překračujeme nosnost rozhledny?My na poledníku a nějaká baba, co nám vlelza do záběru a snažila se to v poslední chvíli zachránit. Nebo taky možná olizuje zábradlí.
|
|
|
|
|

"Nemo? Hmm... vzpomínám si... mňam."
|
|

DRAK (Šarkan)Bájné zvíře pověstí, svou podobou vlastně metamorfóza hada s ještěrem. Někdy má několik hlav, jimž z tlamy srší oheň. Drak je za letu již zdaleka slyšet pronikavým hřmotným zvukem. U nás neměli draci svá jména, jak je tomu v antické mytologii nebo třeba ve Francii. Podle jedné z verzí jeho vzniku pochází z hadí panenky, živené lidskou krví. Všeobecně se však, soudí že vyrůstá z hada. Tomu po určité době narůstají nohy, když mu narostou křídla, jedná se již o Draka. Největší draci dokáží ráz na ráz spolknout celého koně.
|
|

| Last comments - Dovolené |

Panorámo se zámkemTady by už asi měla popisovat Dana, já už u toho nebyl, žejo :)09/05/15 at 10:15Pepul: Aha, já myslela, že se jen nechělo fotiti
|
|

Dana s keškouNo dobře... tak toto naposled? 09/05/15 at 10:14Pepul: Ajo!
|
|

PtákNěkdo by jej mohl identifikovat... díky! ;)09/05/15 at 10:14Pepul: Jo, to by šlo!
|
|

Socha!Nějakej novější model, dřív si nepamatuju, že by se dělaly sochy s plyšákama!09/05/15 at 10:12Pepul: In Morava - tam by chtěl žít každý!
|
|

Morový sloup v Jařomeřici nad Rokytnou(blbej název, s ohledem na to, kolikrát ho ještě použiju jej už teď vážně nemám rád)09/05/15 at 10:11Pepul: Poražen na domácí půdě. Od tebe to beru!
|
|

Panorámo se zámkemTady by už asi měla popisovat Dana, já už u toho nebyl, žejo :)09/04/15 at 21:51Host_Dee: No, bylo mu blbě, po těch točkách autem..
|
|

PtákNěkdo by jej mohl identifikovat... díky! ;)09/04/15 at 21:50Host_Dee: Volavka?
|
|

Dana s keškouNo dobře... tak toto naposled? 09/04/15 at 21:47Host_Dee: Ale no táák. Co asi tak budeš psát u ČŠ, tam jsme ...
|
|

|