Výsledky soutěže


<< Předešlá soutěž

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15

.: Soutěž - výsledky patnáctého kola

Takže tu máme výsledky soutěže. A ptáte se jak to tedy bylo? ;)

Zadání bylo prosté...

Soutěž: Číslo 15 (7/09)
Požadovaná odpověď: Co je na obrázku, opakuji: Co je na obrázku?
Možná výhra: Hlavní cena: Bohemka, sýr, tužka; vedlejší cena: bomboniera, tužka a přívěsek na klíče ;) (ceny do soutěže přispěla laserová gravírovačka by Tom)
Uzávěrka: 23.7.2009 ve 21:00:00

Soutěžní foto:

Soutěžní foto

A odpověď? Ta je zde:

Soutěžní foto - výsledek

Patnácté kolo naší malé soutěže přineslo kombinaci z minula nového prvku - puzzlíků a předchozích kol - logiky. Jak jsem již v zadání soutěže zmínil, odpověď tentokrát není přímočará a tak snadná, jak se na první pohled může zdát. Taky jsem apeloval na druhé pravidlo našeho soutěžení a to sice, že „2) Fotografie je vždy z akcí společných, nikdy soukromých a proto musí být ve foto-galerii obsaženy.“. Tím jsem vás definitivně odradil od toho, abyste skončili luštěním puzzle a navnadil na další pátrání. A jak už všichni víte, na adrese, kterou vyluštěné puzzle ukazovalo, byly koordináty. Pro ty, kteří aspoň jednou byli v naší galérce jistě nemalá brnkačka, neboť čísla „5.11.2005 - 8 - 3“ nebyla žádná šifra, ale přímý odkaz na akci, která proběhla 5.11.2005 a na osmé stránce třetí fotka naprosto neomylně nesla popisek, který tam nikdy dřív nebyl. Díky tomuto popisku jste na základě přečtení zadání soutěže pochopili, že před sebou máte jedinou a správnou fotografii (viz. výše). Popisek totiž jednoznačně říká: „Na obrázku je čivava. Opakuji: Na obrázku je čivava!“, což je i správná odpověď tohoto kola soutěže. Gratuluji všem, co se odpovědi dopídili (ačkoliv jedna odpověď je bohužel špatná, žejo Martas) a příště ... kdoví, třeba ještě přitvrdíme. :)
Jak jste odpovídali?

Jméno Odpověď
martina čivava
Dee Je to čivava.:)
Martas Kočička
pavel čivava
Vlaďka Na obrázku je čivava. Opakuji: "Na obrázku je čivava." :)Přesněji teda tričko s potiskem čivavy.
náča tá dap dap tada - chi-hua-hua :)

A výherkyní tohoto kola soutěžení se stala Vlaďka a druhou výhru si odnesl vytažen Pavel. Gratuluji výhercům i zúčastněným! :)


-ZPĚT-