TOMÁŠ
Fotka - Tomáš

Tomáš je profesí rámař a sklenář, podniká, a tak má stále moc práce. Často hudrá, že kdyby nebyl s námi, udělal by spoustu práce, ale my ho většinou přesvědčíme, že odpočinek je potřeba. Je velmi šikovný a zručný, umí si leccos sám opravit a vyrobit a většinou si s každou situací nějak umí poradit. Také si je toho patřičně vědom. :) Občas nás překvapí a pobaví svými nápady, což svědčí o jeho nápaditosti. Je také trochu tvrdohlavý a rád tvrdí, že má vždycky pravdu. Umí skvěle vařit, o čemž se naše mlsné jazýčky mohly už několikrát přesvědčit. Má rád kočky, jednak ty dvounohé, ale hlavně ty čtyřnohé, kterých má doma celkem osm a nejvíc se jim líbí na jeho klíně. Je zodpovědný a dá se na něj spolehnout. Kdysi býval diskžokejem a záliba v hudbě mu zůstala dodnes. Rád také zajde na ryby, když se mu podaří najít čas.

   Aktualizace Srpen 2008:
Poté, co doma vytvořil koupelnu, předělal pokojík na prima obýváj a půdu na útulnou ložnici, nyní jej pomalu čeká dětský pokojíček a ku všemu stále pokračuje v děsivém tempu pracovního vytížení, ale i přesto si na nás vždy dokáže najít čas a (snad i) chuť.:)
Výška: 177
Znamení zrodu: Štír
Barva očí: Hnědá
Barva vlasu: Blonďák :)
Povolání: pan továrník
Oblíbená barva: Modrá
Oblíbené pití: Všechno co teče a dá se polknout
Oblíbené jídlo: Všechno co se dá sníst a nejsou to tvargle
Oblíbená hudba (či žánr): Všechno co má rytmus a myšlenku. Nejvíc pop a trans.
Oblíbená skupina: SCOOTER, Gigi D'Agostino
Oblíbený film (či žánr): Sci-Fi
Políbený herec/herečka: Já nikoho nelíbám :) Nemám, záleží na filmu.
Oblíbená kniha (či žánr, popř. autor): Technická a sem tam počítačová literatura.
Oblíbený předmět: cokoliv co vydává zvuky a nejlépe hudbu
Oblíbené zvíře: Kočky a v podstatě jákákoliv fauna co mě nechce kousnout do pr...
Oblíbený způsob relaxace: ČEHO ?? Aha tak občas si lehnout a kouknout na film, nebo něco s tím odpočinkem.
Zájmy, hobby, oblíbené, ostatní: Rybaření, počítač, glgání s partou a tak.
Nesnáší: blbost, tvargle :) , nudu a když někdo mučí zvířátka
Má rád: všechno kromě toho co nesnáším
Bez čeho si neumíš svůj život představit? Bez dobrýho jídla, domácího zázemí, kamarádů a snad i práce :)
Co na ostatních lidech nesnášíš? Jak si lidi furt stěžujou jak nemají peníze a když lezou z obchoďáku tak je přes nacpaný koše není vidět. A když zbytečně kecaj, machrujou a nemaj na to.
Co na ostatních lidech máš rád (ev. obdivuješ)? Hmm ... nevim nic konkrétního. Snad jen to, když někdo něco fakt dobře umí. Ale ne že si jen myslí že umí.
Čeho se nejvíc bojíš, nebo co tě dovede fakt vyděsit? Já se vlastně ničeho nebojím a nebo o tom zatím nevím.
Co ti nejvíc vadí na současným světě? Že se všechno točí kolem peněz a ty jsou vždy až na prvním místě. A taky by se mohly zlegalizovat všechny ilegální věci, aby z toho neprofitovali mafiáni a spol, pár pitomců by zařvalo a ostatní by to nelákalo protože by to mohl mít každej .
Máš schopnost změnit jedinou věc (jakoukoliv) na světě, co to bude? Bude to znít divně, ale nejlépe zrušit daně, všechno by stálo rázem polovic, pak by padly i zbytečné instituce jako vojáci, úředníci, poslanci a jim podobní ...
Kdybys mohl, s kým by sis rád popovídal? Já si povídám s kým chci a nemám potřebu to měnit ani na základě nějaký mediální „známosti“ osoby.
Kdybys nebyl tím, čím jsi, chtěl by ses stát čímpak? Já jsem spokojenej jsou za mnou vidět výsledky mé činnosti a taky se snažím něco vybudovat, sice pomalu, ale jistě. Stejně cokoliv budeš v životě dělat za chvilku to omrzí a stane se rutinou.
Co považuješ za svou největší neřest, či zlozvyk (o němž palčivě víš, teda)? Jsem moc dokonalej :)...
Jaká je tvá představa ideální dovolené? :) někde u vody, sluníčko, pití, jídlo, pohoda, klid a pár známých lidí kolem aby byla i sranda.
Které tři věci by sis vzal sebou na pustý ostrov? Hospůdku (jíst a pít se musí), nějakou společnost a satelitní telefon (aby bylo možno zavolat kdy si nás mají vyzvednout)
Jaká byla tvá první zkušenost s alkoholem? (možno se rozepsat v pikantní historky) ;) Prvně ve 13 to bylo na bratrancově svatbě tam se betonovalo s bavorákama, dal jsem 4 a byl happy, ostuda nebyla a pak už to jelo...
Jaký byl tvůj největší (ba životní) úspěch? Stále čekám co přijde, když pominu svatbu s jednou z mála normálních ženských na světě.
Jaký byl tvůj největší (ba životní) trapas? Zatím jich bylo málo a v lokálním měřítku bezvýznamného charakteru, takže v podstatě žádnej :)
Oblíbená hláška: Já budu zítra pracovat!
Zlozvyky: Nedělám nic co by mě vadilo nebo jinak otravovalo.
Motto: Dělat se musí aby bylo na chleba a občas je třeba vyrazit do světa aby člověk nezblbnul.


-ZPĚT-