Z kapitánova lodního zápisníčku


.: Z kapitánova lodního zápisníčku

< Novější -   Zobrazena stránka 5 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ... Nestarší

1.5.2011 - Nové fotešky #
Tak tu máte k dispozici nové fotečky ze včerejší akce. Nejdřív jsem to chtěl zredukovat na pár fotek, ale na druhou stranu jsem si řek, že vzhledem k počtu dětí a zúčastněných se jistě najde dost lidí, kteří si tam to svoje dítko budou chtít najít, tak jsem to zredukoval jen na nejmenší možný počet s ohledem na zachování různorodosti a situací. Tak snad se to bude líbit.

28.4.2011 - Výročí
Yup, dneska je tomu šest let co máme tady tuhle ty stránky. Tak na zdraví všem věrným vlezlíkům. :g

21.3.2011 - Začalo jaro!
Ano, jest tomu tak. Dnes v 0:21 ráno začalo Jaro. A jelikož jaro tu znamená změnu designu, tak se nám to tu změnilo. A ano, zatím je to staro-nový vzhled z jara loňského, leč třeba se zadaří a bude zase po dlouhé době tu tkvět se něco novějšího. Oslavujte jaro! :!

20.3.2011
Kapitánův lodní zápisníček, mořské datum dva a půl neptuna a čtyři platýzi.
V pátek 18.3.2011 proběhla akce s krycím názvem Scooter. Atmosféra vynikající, těžko zachytitelná, a přesto jsem se o to pokusil pomocí asi třinácti fotek. Samonoha všecky k ničemu, tak snad aspoň jedna jediná trošku povedená. Nicméně mě napadla ještě jedna věc a to pořídit kousek videa. Nu, video je o poznání lepší v tom, že líp vystihuje atmosféru. Že zvuk je nepoužitelnej je vcelku pochopitelné s ohledem na úroveň hlasitosti tam.

V sobotu jsem mimo jiné navštívil akci v Březníku, akci nazvanou Josefská zábava. Vystoupily tam dvě kapely. Jednak kapela Bedňáci a druhak kapela Provokace. Dovolím si mini report:
všecky vás pozdravuje Vojta
Bedňáci in ekšn    Bedňáci   Zpěvák kapely Bedňáci   Kompletní Bedňáci
Lidé byli milí a přítulní,   muzikanti profesionální   a zcela oddáni hudbě.
Kapela Provokace Rock 1,   Provokace Rock 2   a Provokace Rock potřetí. Hráli dost dobře, mimochodem.

Abych nezapomněl, včera v noci, tj. z 19.3.2011 na 20.3.2011 došlo k tzv. lunárnímu perigeu, což je jev, kdy je měsíc v úplňku a navíc nejblíže Zemi. Laicky: Včera byl měsíc velké jak prase!

13.3.2011 - Nové fotešky #
6.3.2011 - Fotečky z Vrchlabí #
Kapitánův zápisníček, hvězdné datum svátek Miroslalův, 4709.
Jak někteří z vás tuší, jiní vědí, byl jsem s Tomem na výletě za lyžemi a to na tři noci do prima lokality podkrkonoší (za jejíž volbu velké díky Daně), konkrétně pak kousek od Vrchlabí. Jelikož jsme byli dva, není to dostatečný počet, aby se fotečky objevily v hlavní galérce. Nicméně, protože se ze mě stává paparazzo, myslím, že by byla docela škoda, kdybych si pořízené fotečky nechal jenom pro sebe. Proto mi snad nebudete míti za zlé, když se s nimi trošku pochlubím. Tedy tady jsou: Výlet za lyžemi do Vrchlabí.

27.2.2011
Kytičky v ostatcích.

16.2.2011 - Nové fotečky v galérce #
Kapitánův lodní zápisníček, hvězdné datum 15.2.2011, čas 22:35.
Neznámá infekce, pravděpodobně mimozemského původu, infikovala můj organismus, cítím se slabý a se zpomalenými reflexy, pociťuji lenost a neochotu k čemukoliv... no a nebo jsem prostě unavenej z toho celodenního ježdění na kopci. Bylo to příjemné a bylo to fajn. Ačkoliv jsou fotečky kvalitativně na úrovni malůvek malých dětí, přesto věřím, že alespoň něco málo o prožité atmosféře vypoví.
Konec záznamu. 8)

8.2.2011 - Nové fotečky v galérce #
Tak fotečky upraveny, okecány, přidány a nyní už jen čekají na prohlídnutí. Užijte si je.

3.2.2011 - Začal čísnký rok 4709 - rok Králíka!
18.1.2011 - Update odkazů #
Přibyl odkaz na mou staro-novou galerku: mix.pepul.cz.

17.1.2011 - Proběhl update galérky #
7.1.2011 - Přidán přehled všech akcí do rozpisu #
2.1.2011 - Ňjů fotoz...
Ano, psal jsem, že si konečně pořídím lepčí foťák... ale ... ale... já si ho pořídil, ale bohužel zapomněl doma. Tak. To je myslím si dobré vysvětlení. Takže proto zase tak blbá kvalita fotek. A aj proto skoro žádné fotky nejsou. Je jich jenom pár, tak je šoupnu semka. Někteří postřehli, že jsem se pokoušel bouchací orgie zaznamenat na filmový pás a ano, vskutku jsem tak činil. Žertovné je, že jsem celé dnešní odpoledne pokoušel vylepšit obraz, vyzkoušel řadu profesionálních nástrojů a nakonec musím konstatovat, že ačkoliv je na originále vidět kulový, furt je tam vidět o moc víc, než na videu prohnaným úpravami. Takže dvě videa ke stažení: tuna první a tuna druhé.Fotky tu:
fotečkafotečkafotečkafotečkafotečkafotečkafotečka

2.1.2011 - Silvestrovské ztráty a nálezy
Hej hola, hola hej, do nového roku všem jen to nej!
No a teď oznam: Při úklidu sklípku se našly tři misky, které se nepovedlo nikomu identifikovat a nikdo se jich ani nechtěl ujmout. Jsou to tyto:
Miska 1Miska 2Miska 3
Dekl (víko - pro nemoraváky) jsme nenašli ani k jedné. Mám je u sebe, zájemci a majitelé (v tomhle pořadí) nechť se hlásí. Amen.

1.1.2011
Přeji Fšem to nej nej nej do nového roku! Mějte se krásně. :]

26.12.2010 - Překopán rozpis #
Tak jsem se rozhodl, že trošku zpřehledním rozpis. Měl jsem to v plánu už dlouho, ale nechtělo se mi vrtat do něčeho, co docela dobře fungovalo a dělat vlastně nevýrazný a nepotřebný změny. Nu, jelikož úderem 1.1.2011 dojde ke kompletnímu vymazání všech událostí za celej rok, řekl jsem si, ať to teda proběhne v novym kabátku. A jak jsem si dnes v deset řekl „jdem na to, ať je to do oběda hotovo“, tak mám teď v devět večer hnedle hotovo.
A co že se změnilo? Nu, na první pohled je to to nejvýraznější. Je to přehlednější (aspoň mně to tak připadá a jestli se najde rejpal podobnej mně a řekne, že ne, tak budu kousat!) a to je tak všecko. Na druhej pohled si ještě všimnete možnosti přehledu už zadaných věcí u editovaných (ne nově vytvářených) událostí a během několika dní se ještě objeví přehled akcí za rok 2010. A to je tak všecko. Přeju příjemný den! 8)

24.12.2010 - Vánoce
Jelikož nám bylo přáno a jelikož se nám podařilo zdárně přežít další vtipný rok, máme tu dnes ten den, kdy odpouštíme všem co nám ublížili, zapomínáme na neshody a obklopujeme se těmi, kteří jsou nám nejblíž a s nimiž chceme trávit nadcházející svátky. Radujte se a veselte se, mějte se krásně a famózně. Užívejte si každičkou minutu štěstí a svým štěstím vyplňte každičkou minutu dne. Na tomto místě vám všem upřímně přeju moc krásné Vánoce! :r
A co by to bylo za přání, kdybych vám neposkytl nějaký hudební motiv na pozadí? A ano, stále žádná žaloba za porušování autorských práv a tak i letos to bude už klasický vánoční hit od Václava Koubka - Vánoce. Tedy poslechněte si jej, a mějte se tuze báječně!

21.12.2010 - Začíná zima
Pravda, zima sice přesně začíná až zítra ráno, leč oficiálně začíná dneska a proto tu máme jupííí nový vzhled! 8)
(ehm, ano, taky jsem si všiml, že je to ten stejný co tu byl v zimě, ale upřímně: přijde mi fajn, vkusný, nerušivý, ťuťoivý a protože nic nového hned tak nebude, tak mi to přijde moc fajn)

15.12.2010 - Upgrade foto galerie #

< Novější -   Zobrazena stránka 5 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ... Nestarší
Hledej...

-ZPĚT-