Z kapitánova lodního zápisníčku


.: Z kapitánova lodního zápisníčku

< Novější -   Zobrazena stránka 5 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ... Nestarší

6.3.2011 - Fotečky z Vrchlabí #
Kapitánův zápisníček, hvězdné datum svátek Miroslalův, 4709.
Jak někteří z vás tuší, jiní vědí, byl jsem s Tomem na výletě za lyžemi a to na tři noci do prima lokality podkrkonoší (za jejíž volbu velké díky Daně), konkrétně pak kousek od Vrchlabí. Jelikož jsme byli dva, není to dostatečný počet, aby se fotečky objevily v hlavní galérce. Nicméně, protože se ze mě stává paparazzo, myslím, že by byla docela škoda, kdybych si pořízené fotečky nechal jenom pro sebe. Proto mi snad nebudete míti za zlé, když se s nimi trošku pochlubím. Tedy tady jsou: Výlet za lyžemi do Vrchlabí.

27.2.2011
Kytičky v ostatcích.

16.2.2011 - Nové fotečky v galérce #
Kapitánův lodní zápisníček, hvězdné datum 15.2.2011, čas 22:35.
Neznámá infekce, pravděpodobně mimozemského původu, infikovala můj organismus, cítím se slabý a se zpomalenými reflexy, pociťuji lenost a neochotu k čemukoliv... no a nebo jsem prostě unavenej z toho celodenního ježdění na kopci. Bylo to příjemné a bylo to fajn. Ačkoliv jsou fotečky kvalitativně na úrovni malůvek malých dětí, přesto věřím, že alespoň něco málo o prožité atmosféře vypoví.
Konec záznamu. 8)

8.2.2011 - Nové fotečky v galérce #
Tak fotečky upraveny, okecány, přidány a nyní už jen čekají na prohlídnutí. Užijte si je.

3.2.2011 - Začal čísnký rok 4709 - rok Králíka!
18.1.2011 - Update odkazů #
Přibyl odkaz na mou staro-novou galerku: mix.pepul.cz.

17.1.2011 - Proběhl update galérky #
7.1.2011 - Přidán přehled všech akcí do rozpisu #
2.1.2011 - Ňjů fotoz...
Ano, psal jsem, že si konečně pořídím lepčí foťák... ale ... ale... já si ho pořídil, ale bohužel zapomněl doma. Tak. To je myslím si dobré vysvětlení. Takže proto zase tak blbá kvalita fotek. A aj proto skoro žádné fotky nejsou. Je jich jenom pár, tak je šoupnu semka. Někteří postřehli, že jsem se pokoušel bouchací orgie zaznamenat na filmový pás a ano, vskutku jsem tak činil. Žertovné je, že jsem celé dnešní odpoledne pokoušel vylepšit obraz, vyzkoušel řadu profesionálních nástrojů a nakonec musím konstatovat, že ačkoliv je na originále vidět kulový, furt je tam vidět o moc víc, než na videu prohnaným úpravami. Takže dvě videa ke stažení: tuna první a tuna druhé.Fotky tu:
fotečkafotečkafotečkafotečkafotečkafotečkafotečka

2.1.2011 - Silvestrovské ztráty a nálezy
Hej hola, hola hej, do nového roku všem jen to nej!
No a teď oznam: Při úklidu sklípku se našly tři misky, které se nepovedlo nikomu identifikovat a nikdo se jich ani nechtěl ujmout. Jsou to tyto:
Miska 1Miska 2Miska 3
Dekl (víko - pro nemoraváky) jsme nenašli ani k jedné. Mám je u sebe, zájemci a majitelé (v tomhle pořadí) nechť se hlásí. Amen.

1.1.2011
Přeji Fšem to nej nej nej do nového roku! Mějte se krásně. :]

26.12.2010 - Překopán rozpis #
Tak jsem se rozhodl, že trošku zpřehledním rozpis. Měl jsem to v plánu už dlouho, ale nechtělo se mi vrtat do něčeho, co docela dobře fungovalo a dělat vlastně nevýrazný a nepotřebný změny. Nu, jelikož úderem 1.1.2011 dojde ke kompletnímu vymazání všech událostí za celej rok, řekl jsem si, ať to teda proběhne v novym kabátku. A jak jsem si dnes v deset řekl „jdem na to, ať je to do oběda hotovo“, tak mám teď v devět večer hnedle hotovo.
A co že se změnilo? Nu, na první pohled je to to nejvýraznější. Je to přehlednější (aspoň mně to tak připadá a jestli se najde rejpal podobnej mně a řekne, že ne, tak budu kousat!) a to je tak všecko. Na druhej pohled si ještě všimnete možnosti přehledu už zadaných věcí u editovaných (ne nově vytvářených) událostí a během několika dní se ještě objeví přehled akcí za rok 2010. A to je tak všecko. Přeju příjemný den! 8)

24.12.2010 - Vánoce
Jelikož nám bylo přáno a jelikož se nám podařilo zdárně přežít další vtipný rok, máme tu dnes ten den, kdy odpouštíme všem co nám ublížili, zapomínáme na neshody a obklopujeme se těmi, kteří jsou nám nejblíž a s nimiž chceme trávit nadcházející svátky. Radujte se a veselte se, mějte se krásně a famózně. Užívejte si každičkou minutu štěstí a svým štěstím vyplňte každičkou minutu dne. Na tomto místě vám všem upřímně přeju moc krásné Vánoce! :r
A co by to bylo za přání, kdybych vám neposkytl nějaký hudební motiv na pozadí? A ano, stále žádná žaloba za porušování autorských práv a tak i letos to bude už klasický vánoční hit od Václava Koubka - Vánoce. Tedy poslechněte si jej, a mějte se tuze báječně!

21.12.2010 - Začíná zima
Pravda, zima sice přesně začíná až zítra ráno, leč oficiálně začíná dneska a proto tu máme jupííí nový vzhled! 8)
(ehm, ano, taky jsem si všiml, že je to ten stejný co tu byl v zimě, ale upřímně: přijde mi fajn, vkusný, nerušivý, ťuťoivý a protože nic nového hned tak nebude, tak mi to přijde moc fajn)

15.12.2010 - Upgrade foto galerie #
27.11.2010
Kapitánův lodní zápisníček, hvězdné datum: Nyní.
I začla zima. Aspoň tak se to včera večer pokoušelo vypadat. Sice má ještě pár dní čas, ale už tak ňák klepe na dveře.... což je dost v rozporu s následnou fotečkou. A ne, fakt není focená na jaře, ale dnes, tedy v sobotu 27.11.2010 ve 12 hodin a 53 minut (a 27s abych doložil své puntičkářství), takže na podzim tu máme jaro. 8)
SnížekPetrklíč na podzim

1.11.2010
No jo, asi si fakt koupím nějakej kvalitnější foťák. Von ten mobilní není špatnej, ale abych já se tady půl hodiny drbal s fotkama a dělal zázraky na počkání, na to nerva nemám. Nicméně těch pár foteček ze sobotní oslavy hýr: (klikací fotečky)
Narozky1Narozky2Narozky3Narozky4Narozky5

11.10.2010
Milý deníčku. Poslední dva dny jsem věnoval spoustu usilovné práce (nějakých 18 hodin?) vylepšení připomínače. Nyní umí nově konečně periodické připomínání podle kalendáře a taky jsem dokončil komplexní vylepšení jádra. Asi to nikoho nenadchne, ale já z toho mám dobrý pocit. Nyní se jdu opít. 8)

4.10.2010 - Nový design
Tak jo, dokopal jsem se k tomu, udělal si na to chvilku a něco málo vyplodil. Nečekejte zázraky, ale snáď to aspoň trocha bude reflektovat podzimní atmosféru. 8)

30.9.2010 - Ukončení ankety
Tak, tak. Devátý měsíc dozářil a na obvyklém místě naleznete zápisek z ankety ukončené. Celkově vzato jste léto hodnotili pozitivně a vesměs se vám líbilo. Nechť to další tedy vnímáte stejně, ne-li ještě mnohem líp! 8)


< Novější -   Zobrazena stránka 5 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ... Nestarší
Hledej...

-ZPĚT-