Rychlá navigace:   -> Úvod  -> Účinkující  -> Hlášky  -> Kvák-bůk  -> Literatura  -> Odkazy  -> Ostatek  -> Soutěž   
.: Pepul.cz - Fotogalerie :. :: Vše co jste kdy chtěli vidět, ale báli jste se podívat
 
Domů > Oslavy > Narozeninové slavení Vlaďky - 16.7.2011

imgp7925.jpg
Pan FrimlTen byl moc rád že vidí tolik lidí pohromadě a byl rád, že jsme došli na Vlaďčinu oslavu a byl rád, že může být s náma. A dobře pro něj.
A je tady krásně vidět moje štěstí. Člověk mrkne jednou za minutu?? A já se do těch několika málo milisekund dovedu spolehlivě trefit. Skoro vždy, mimochodem...
imgp7926.jpg
Relaxace, či spíše schovávání se před sluníčkem.Jakože před tím na obloze ;)
imgp7927.jpg
Úvodní focéní.Úsměv ;)
imgp7928.jpg
Lukášek neposeda.Nevím proč, ale mám pocit, že ač můj foťášek není nejpomalejší, tak na Lukáška i Kristýnku by to chcelo spíš vysokorychlostní kameru, aby se dalo všecko zachytit.
imgp7929.jpg
Zkoumání tetina obsahu kabeleJakože co to ta teta teda všecko dostala?
imgp7931.jpg
Gratulace první
imgp7932.jpg
Foto-úsměvAneb gratulace druhá.
imgp7935.jpg
Radovánky při oslavě
imgp7942.jpg
Krásné diamanty jejichž odhadovaná cena na černém trhu je kolem € 1.000.000,-No a nebo taky kecám, ale jelikož TO je hloupost, pak mám pravdu. Jako vždy, ostatně ;)
imgp7943.jpg
Čajový dýchanekInu ano. Někteří se zhlédli v anglických čajích o paté a tak v 17:33 si dávali imaginární čajík.
imgp7945.jpg
Čajový dýchanek IIOn ten čajík nebyl imaginární z důvodů nedostatku čaje. Tento problém se zásobováním byl již dávno vyřešen. Důvod tohoto imaginárního čajování byl více prozaický: Bylo moc teplo na pití vřelého čaje ;)
imgp7947.jpg
Čajový dýchanekAno, byly zde k dispozici mnohem příhodnější tekutiny na zchlazení a relaxaci, leč ne všem bylo ne vše umožněno.
imgp7949.jpg
Brumík!Není nad to si sednou na slunko a dát si sladkého brumíka... nebo je? ;)
imgp7950.jpg
Kristýnka zakoukaná do .... ;)
imgp7951.jpg
Troška společného soužitíSkoro kompletní grupn foto.
imgp7952.jpg
Grupen foto numero zwei
imgp7953.jpg
PavoučekByl jsem nařknut z nekalé průmyslové špionáže a přitom já si fotil jen nějakého ajťáka, zabývajícího se sítěmi ;)
imgp7955.jpg
Lepení náplasti na sebePrej dobrej způsob na ochmatávání... musím někdy taky vyzkoušet. (takže až uvidíte Michala s izolačkou v ruce, buďte ve střehu! ;) )
imgp7956.jpg
GratulaceA další kolo koledníků. Davida jsem fakt nestihl, než jsem se vypořádal se stíněním a etc... tak byla na řadě Marťa :)
imgp7957.jpg
Lóbanec ke gratulaci prostě patří ;)
imgp7959.jpg
Původně jsem fotil dary, které Vlaďka dostala...ale když na to koukám teď tak to vypadá spíš jako nějaké paparazzi fotky výstřihu. :)
imgp7960.jpg
Prej rogala. Nevím, za mejch mladejch let to byly motorový paraglidingy, ale co už...Kdyby to nekeho (ne)zajímalo, ten vpravo má na padáku nápis NIRVANA ;)
imgp7964.jpg
Kluci se šli pověsit.Inu sušák. To bylo tak. Kluci si hráli s vodou a najednou oba byli moc mokří a tak, že se půjdou pověsit. A tak nejdřív pověsil Tom Lukáška a pak se pověsil sám, aby Lukáška potom sundala Dana a Tom se sundal sám... ale možná si to už pletu s kočičkou a pejskem ;)
imgp7965.jpg
Mercedes VitoJedéééééém ;)
Počet souborů: 40 na 2 stránce(kách) 1

Top of Page