Návštěvní kniha


.: Tuna můžete zanechat vzkaz ...


8) :p ;) :] :| :/ :o :) :( :[ :D :!
:a :% :r :s %( :Q :X :c :b %p :f
:g :* :h :i Set_bold Set_underline Set_italic Set_color ??
Dráček!

<< Novější -   Zobrazena stránka 6 z 231   - Starší >>
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 ... Nestarší
 .: Dee
25.01.2014 v 09:27

A stránky hotelu:
www.silver-beach.com/index.php/cs/
 .: Dee
24.01.2014 v 19:48

Tak mě napadlo, že bychom se mohli pochlubit i ostatním nezúčastněným, kdyby se náhodou chtěli přidat k naší letní dovolené, chtěli snášet hulákání tří dětiček (Procházka + 2x Frimlová)8) a nevěděli, co s penězi, tak v létě 1.-12.8. letíme s Iásonem sem:

www.ckiason.cz/kreta/letovisko-kavros/ho...
 .: Dee
06.01.2014 v 14:48

Dodatečně všem přeji hodně štěstí do nového roku 2014, ať je lepší než ten minulý, ať se vám vše daří a ať se vám hlavně nemoci vyhýbají...
 .: Dee
11.12.2013 v 21:41

Přátelé, děkuji vám za gratulace k svátku, nějak nestíhám, tak reaguju tady všem naráz. Díky, díky. :g
Doufám, že už máte všichni na Vánoce nakoupeno, že už je cukroví upečeno, dárky zabalený a že už si jen užíváte předvánoční čas, tak jako já...:% Hehe, no, jasně že vtipkuju....nesnášíííím tuhle dobu. Nestíhám, nestíhám, ve škole chaos, doma chaos, cukroví je v plánu, dárky někde na cestách z e-shopů a některý ještě ve hvězdách.. Snad na tom nejste podobně. ;)
A Frimlíci, čtete poštu v mailu? ;)
 .: Pepul
26.11.2013 v 20:31

Denča: Zase malá srnka je prima v tom, že když to rozbouráš, nemusíš řešit kýbl masiska, ale víš, že za dva obědy to máš pryč. ;) No každopádně bych ty lístky reklamoval! ;)

Marťas: Ale tak to je hodně, hodně slušnej výsledek!

Náčelník: :D Notyve! :D Doporučoval bych na ceduli napsat „Pokud čtete tento nápis, JE v konvici kyselina citronová!!“ ;)
Nicméně chválím výběr prostředku k likvidaci, páč u nás paní uklízečka používá jakejsi superhajzl na likvidaci, u kterýho se mi děsně líbí jak už na obalu toho je mrak varování, mimo jiné takový ty klasiky „po náhodném požití vyvolejte zvracení a vyhledejte lékařskou pomoc...“, což u roztoku, kterej si člověk dá do konvice... se kterou si pak zalívá kafe, působí vysloveně důvěryhodně. Pro nás antichemicky zaměřený je to pak o to horší, že občas to v tom kafi je fakt cejtit (cojávím, špatně vypláchlá konvice, sugesce) a nejedno kafe už jsem takhle vylíval. Takže zlatá kyselina citronová! :)
 .: Náčelník
26.11.2013 v 13:28

Story o tom kterak jsem v práci čistil rychlovarnou konvicu:

V pátek již nasrán křoupajícím odpadávajícím sanétrem v konvici jsem doma sbalil velkobalení kyseliny citronové a hned po raním čaju sem nasypal do konvice a pikslu s kyselinou postavil před konvicu jako varování. Samozřejmě když přišli kolegové už sem na to zapoměl a vzpoměl sem si v okamžiku kdy bylo zalitý jedno kafe a jeden čaj. Na dotaz jestli jim nebylo divný že před konvicou stojí flaška s pěticentimetrovým vykřičníkem a nápisem kyselina se mi dostalo odpovědi že si mysleli že si ohřívám mlíko (kyselina je v petce, která voliči dělnické strany s šedým zákalem po třetí mrtvici opravdu může připomínat flašku s mlíkem). No nic, kafe a čaj byly vylity a kolega Peťa (v příběhu o něm bude ještě zmínka) si liboval že naňho už voda nezbyla a nemusí nic vylívat.

V pondělí opakuji proceduru, protože vrstva sanétru je fakt silná. Na A4 vytisknu krásný obrázek citronu doplněný nápisem přes celou A4 „POZOR, KYSELINA CITRONOVÁ“ a nechávám jej ležet před konvicou. Přichází kolega Peťa a míří do kuchyňského koutu. Za chvílu vykoukne s dotazem „Ta cedula znamená, že je ta kyselina v konvici nebo je ta cedula tam jenom nachystaná až se tam bude ta kyselina dávat? Já kdybych to tam dával tak to opřu o tu konvicu, to vůbec není 3D“ … O dvě hodiny později nějak přijde řeč na to že Peťan stále ještě nemá kafe, bodře mu tedy radím že smyslem cedule není aby tam ta kyselina byla až do čtvrtka ale vyvarovat se zalití kafe kyselou vodou.

Dnes po čaji opět sypu kyselinu a opírám citronovou cedulku o konvicu. Peťa přichází a bez zaváhání dává hrnek s vodou na kafe ohřát do mikrovlnky.

V konvici je sanétru ještě tak na dvě kola, jsem zvedavý, co přinese zítřek …
 .: Martas
26.11.2013 v 12:36

Oběd byl v pohodě, byl sem úplně ready :g
Měl sem dvě večeře, ještě po půlnoci řízeček, tak žaludeček byl spokojen a vydržel všechny ty panáčky :] .
Dokonce pak i Jégřík došel a mušeli sme glgat jen višnáky :%
 .: Denisa
26.11.2013 v 09:57

Já to pochopila, že myslíš srnku, šunka tam ani nebyla v tombole. Ale ti, co seděli s Kunzovyma u stolu, ti jedni jejich známí, vyhráli srnku,ale to byla taková maličká. Tak to mě ani nemrzelo.To stáhneš a nic z toho není, si myslím.
 .: Pepul
26.11.2013 v 08:24

Jo až tak? A nemůže to být prostě tím, že jste měli málo lístků? ;)

Jůů, až teď koukám, že mi automatická oprava v mobilu místo srnku napsala šunku... :)
 .: Denisa
26.11.2013 v 07:59

Nevyhrála jsem vůbec nic. Na Poslední leči už tombolu nekupuju.
 .: Pepul
26.11.2013 v 06:29

Marťas: Takže oběd v neděli nevyšel? ;)

Dee: Tak to ti bude muset povykládat někdo, koho po pár hodinách neodrovnala kombinace alkohol + nabouraný zdraví. Ale jinak věřím, že bylo veselo 8)

A samotnýho by mě zajímalo, jestli Denča vyhrála tu šunku. ;)
 .: Dee
25.11.2013 v 20:49

A jo, Poslední leč...jak bylo? povídejte, přehánějte...8)
 .: Martas
25.11.2013 v 20:09

No čekal sem na tebe u baru do půl 4 :g :g
Tak hlavně že jsi živ a zdráv zvládl cestu dom :i
 .: Pepul
25.11.2013 v 20:03

Bohužel, stále ano. Omlouvám se všem zúčastněným, autopilot opět odvedl svou práci na 100%. Jo a Marťas, tu tvou smsku sem čet až druhej den v poledne, což mi přišlo na reakci už krapet pozdě. 8)
A do kolika jste to táhli? :)
 .: Martas
25.11.2013 v 19:26

hej hola , kde máme Pepula :h
žije ještě vůbec ;)
 .: Dee
25.10.2013 v 18:37

Lukáš má sice o jednu Danu víc, než ona, ale jinak jejich výuka asi zase nebude mít tolik společného s náročným výcvikem kung-fuistů.. :D Takže proč ne mladá holka.:)
A i kdyby, do toho je ti prrrrrrd.:p
 .: Pepul
19.10.2013 v 00:18

Jako rozhodně nemám nic proti. Jako učitel u bojových sportů mohl(a) fungovat někdo kdo měl minimálně o dva dany víc než cvičenec. Toť vše co mě zarazilo. Inu časy se mění. :)
A rozhodně držím palec, ať vám to vydrží a Lukina to baví! :)
Jóóóóóóóóóóóó, jóóóóóóóó, za dveřma... ;)
 .: Dee
17.10.2013 v 22:15

No, taková mladá holka... tak proč by je nemohla učit ženská, však jsou to malý děcka, ne? :p Je před ním de facto půl roku, uvidíme, jestli ho to bude bavit a kdyžtak prodloužíme.
Já vyloženě neposlouchala, já na něj čekala za dveřma... a nešlo to neslyšet, byli docela hlasití..:D
 .: Pepul
17.10.2013 v 20:13

Učitelka? :o Teda nic proti, jen je to poprvé v životě, kdy narážím na případ, že by bojový sport učila žena a lehce mě to překvapuje. (ale všecko je jednou poprvý, tak co)
Nicméně byla to první hodina, rok je před ním. Spousta času... to bude chtít hodně latěk. 8)
Jo a za dveřma se neposlouchá! ;)
 .: Dee
16.10.2013 v 23:12

Tak byl dnes Lukin poprvé na kung-fu. Vrátil se živý, učitelka taky přežila...líbilo se, akorát byl zklamanej, že nesekali nějaký cihly..:D Tak jsme přišli domů a Tom mu nachystal pár tenkých latěk a Lukin je všecky rukou rozsekal... :)
Já poslouchala za dveřma a slyšela jsem věci jako: "Kluci, kdo umíte pořádně boxovat? Ukažte... Lukášku, ale boxujeme do prostoru, ne do dětí..." Ale takhle museli krotit všechny. :) Jsem zvědavá, jestli ho naučí té disciplíně, jak slibovali, ale když jsem tak viděla tu lektorku, nevím, nevím... 8)

<< Novější -   Zobrazena stránka 6 z 231   - Starší >>
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 ... Nestarší
Hledej...