Návštěvní kniha


.: Tuna můžete zanechat vzkaz ...


8) :p ;) :] :| :/ :o :) :( :[ :D :!
:a :% :r :s %( :Q :X :c :b %p :f
:g :* :h :i Set_bold Set_underline Set_italic Set_color ??
Dráček!

  Zobrazena stránka 1 z 231   - Starší >>
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 ... Nestarší
 .: Pepul
19.04.2016 v 08:48

To mne těší, to jsem rád! :g
Ale protože jsem grázl, stejně by mě to neodradilo od pořizování dalšího důkazního materiálu 8)
 .: Dee
18.04.2016 v 15:39

Fotky z oslavy a Velikonoc dobrý.:) Myslím, že ti nikdo nadávat nebude...:)
 .: Pepul
10.04.2016 v 11:22

A ano, než se na to někdo zeptá - Lucka přibude i v seznamu členů. Ale k temu se musím dokopat k dodělání fotek. Mám měsíc skluz, tak minimalizujte nadávání. 8)
 .: Pepul
10.04.2016 v 10:58

Tak jedeme dál! Ať to sviští na cvičišti! 8)
 .: Dee
30.10.2015 v 09:20

Nevím, jak často sem kdo chodí, ale ráda bych upozornila, že v galérce jsou fotky z mojí letní oslavy, tak jestli se chcete kouknout a třeba se tam najít, je ta možnost.
 .: Dee
25.08.2015 v 13:24

No to je teda vyčerpávající informace!!! Gratulujeme!! :] :g
 .: Martas
25.08.2015 v 11:53

Tak už jsme doma :g
 .: Martas
11.08.2015 v 23:05

Nevím jak Denča ale já zatím nic :p
 .: Dee
11.08.2015 v 22:56

Tak co, Fukančata, ještě nerodíte?8)
 .: Dee
30.06.2015 v 11:59

Dávno je asi týden..:D Tento víkend jsme dodělávali boční stěnu, ale to už sami. Byla to fuška ho sem dostat, ale naštěstí jsme to stihli..8)
 .: Denisa
30.06.2015 v 10:15

Tak super. Martin Staněk už se chlubil o víkendu, že prý altán už dávno máte :). Tak nevím, co na tom bylo pravdy.
 .: Dee
30.06.2015 v 09:27

Přátelé, kamarádi. Tak je to k nevíře, ale náš altán kupodivu stojí, takže můžeme směle začít plánovat tradiční zahradní garden party v červenci. Předběžně si pro nás rezervujte termín 25.7. v sobotu, kdy se u nás bude konat taková malá akcička. Pozvánky přijdou později.. A kdo by chtěl vidět náš nový altán dřív, samozřejmě se může stavit na kafčo i kdykoliv předtím. ;)
 .: Pepul
08.06.2015 v 13:28

Jóóóó! Do toho! :D
Ano, bylo, vskutku sakra jo!! Vidím to totiž úplně stejně :!
 .: Dee
07.06.2015 v 22:49

Pepulééé, dneska to bylo super odpoledne!!! Dřim tým, do toho!!!:]
 .: Dee
29.04.2015 v 22:26

Jo a gratuluju k výročí, na to jsem v tom rozruchu kolem nabouraných aut a malých dětí s vysokou horečkou nějak zapomněla..:)
 .: Dee
29.04.2015 v 22:24

Hele, já se snažím.. Občas asi přehlídnu v mailu upozornění o tom, že sem někdo (ty) napsal. Ale myslím si, že se pleteš, že jak se tu něco objeví (třeba nové fotky), tak sem lidi vlezou, ale prostě nepíšou a nereagujou... Taky tu bývala prima soutěž a to bylo akční a byl důvod sem chodit, co třeba nějakou zas udělat? Vím, že času moc není. Rozpis vyplňuju poctivě, když jdu a někteří taky občas... ten je, myslím, dost fajn. Já jsem za zachování a klidně jsem ochotná přidat nějaký finanční příspěvek na doménu i na další rok... A zhasínat nehodlám, mám baterku!!;)
 .: Pepul
29.04.2015 v 22:05

Poznámka hluboko nad čarou: Ano, je možné, že tu brzy budou okenice zavřené. Zcela otevřeně hlásím, že mě to tu už nebaví.
Ať dělám co dělám, zdobím to tu, vylepšuju, nikdo sem nechodí a chodit nechce. Už ani rozpis neplní svou funkci a moje frustrace z toho je už opravdu hodně vysoko. A říkám otevřeně, že kdybych se teď měl rozhodovat, jestli doménu zaplatit na další rok, tak to neudělám.
Chápu proč sem nikdo nechodí, jsou mi naprosto jasný důvody i příčiny a nechci k tomu nikoho nutit a právě proto si myslím, že když tyhle stránky zmiznou z povrchu internetového, tak to krom jednoho, dvou lidí nikdo asi ani nepostřehne.
Takže končíme přátelé. V klidu dojezte, dopijte, máte na to rok, dobrou noc a jak budete odcházet, poslední zhasíná...
 .: Pepulina
29.04.2015 v 21:59

Milé děti, vítejte v listárně (ne)pravidelného okénka (z)rádce životního styu!

Přišel nám do naší skromné redakce skromný dopis od nějaké „Nedůvěřivý rouhač a rejpal“. Dovolím si naň skromně reagovat:
Ve skutečnosti já už na hranici několikrát byla. Kdysi jsem totiž začala své rady vydávat pod souhrným názvem „Elixír dlouhověkosti“, ale prohlásili jsem lhářka, šarlatánka a příživnice a že mám jít na hranici. Poprvé to bylo v roce 1683. Pak za to samé v letech 1755 a 1821. Pak jsem to vzdala. A z hranice jsem vždy uprchla. Neb mé druhé jméno je... chvilka napětí.... :b .... ehm: Davidoff Koprpolos!
Takže děkuji za jistě dobře míněné rady, leč JÁ jsem odborná pomoc a až tě chytím, tak tě sním! Muhehehe %p

Touché! Zde bude zakopán psík, nebo alespoň jeho pudlovitý jádřinec - Je rozdíl nespat, protože tělo nechce a nepotřebuje, cítí se báječně a mozek je v pohodě a je rozdíl být ve stresu, v šoku, mozek je absolutně bez melatoninu a tělo zoufale volá po spánku, ale právě epifýza naň dělá: „ :p nene, nic takové :p
Takovej stav není žádná výhra. :/

Děkuji za pozornost a končím hlášení.
 .: Nedůvěřivý rouhač a rejpal
29.04.2015 v 21:17

No, Pepulíno, měla bys vyhledat odbornou pomoc..:p :D
Klidně si mě upal, jestli mě chytíš, o čemž pochybuju po takové absenci spánku, to ti už ani melatonin nepomůže.:b Navíc nezpochybňuju, že když nejíš, tak zhubneš...ale tvrdím, že to není dobrej způsob, na čemž trvám i na čarodějnické hranici, na níž bys za takové rady měla být spíš ty..8)
Můj největší spánkový deficit činí také zhruba 44 hodin a rozhodně jsem spát chtěla... ale nemohla, protože jsem za sebou měla zážitek, kterej mi to nedovolil.. návštěvu pohotovosti ve špitále s cizím dítětem.A fááákt mi prima nebylo. Ale ať nejsem nespravedlivá, až najdu důvod, proč tak dlouho nespat z vlastní vůle, vyzkouším to a pak ti opět ráda napíšu do tvého smysluplného okýnka dobrých rad... pokud na něm nebudou okenice. :D
 .: Pepulina
19.04.2015 v 00:05

Milé děti, vítejte u (ne)pravidelného okénka (z)rádce životního stylu!

Nejdřív bych se měla pozastavit na reakcemi posledně zmiňovaných (z)rad: Samozřejmě bylo naprosto logické, že se ozvou nedůvěřivci a rouhači. Vždy v několikatisícileté historii tomu tak bylo. Upalte je! :[ Ehm... totiž: Pletou se! Ano! Tak to mělo být! Ale abych byla spravedlivé, rozhodlo jsem se vyzkoušet si níže uváděnou metodu v praxi i následné dny a opět mohu slavit jedině úspěch. Každý den kdy jsem nepozřelo ni gramu potravy, znamenalo kilogram hmotnosti v úbytku. I na základě toho si troufám tvrdit, že příspěvek pode mnou nestaví na věděckých základech, ale jest pouhým výkřikem do tmy. ;)

Dnes se však zaměříme na další zdravotně zajímavý prvek lidského těla. Tím jest epifýza a konkrétně pak produkovaný hormon melatonin. Již Eizenštejn (nebo jak se ta paní jmenovalo) v roce 1928 (plus mínus 15 let) prováděl experimenty na vlastním organismu (ok, tak prej těle) s tímto hormonem a snažil se zvýšit vlastní efektivitu na základě potlačování a umělé produkce tohoto hormonu. Nu jestli to bylo ku prospěchu, či proti němu vlastně absolutně netuším. Já si jen vyzkoušelo, že stále jsem schopno být produktivně efektivní i po delší době nespánku. Tímto (a právě teď) slavím 42 hodin bez spánku, což považuji za svůj dosavadní rekord, anžto si nepamatuji ty rekordy předchozí. :]

A pokud by se opět nějaký rouhač ptala proč to? Tak odpověď je snadná. Dnešní dni byl príma dni a nezasloužily si být přerušen spánkem! Ne vážně, ještě nikdy se vám nestalo, že jste prostě nechtěli spát? Melatonin se hromadí, tělo bojuje, mozek nechce, ale ve finále to způsobuje chemický kolaps mající za důsledek, že je vám děsně príma. :! (aneb: zdrogování vlastním organismem - olé!)

  Zobrazena stránka 1 z 231   - Starší >>
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 ... Nestarší
Hledej...