Smajlík je náš stálý přítel. Kdykoliv jsme spolu, je mezi náma. Je to náš maskot, náš symbol a my ho za to máme moc rádi. Není pro něj problémem vloudit se nám na tvář a zlepšit nám tak kdykoliv náladu. Stejně tak se dokáže i u jednotlivců vyskytnou kdykoliv a kdekoliv. Někteří si jej občas hrdě odnáší domů, ale to už záleží na konkrétním rozpisu, na koho ten den zrovna vychází. Naštěstí se smajlík rád napije a to se pak množí a v takových případech se může klidně stát, že si každý z bandy odnáší i po několika smajlících naráz. Jeho domovinou je humor a přítelem a přítelkyní kdokoliv. Je totiž bezpohlavní a především nestálý. Nemá stálého partnera/partnerku, tyto střídá jako na běžícím pásu, avšak nenajde se jediný člověk, který by jej za to odsuzoval. A proto jej máme všichni moc a moc rádi.
Aktualizace Srpen 2008:
Pořád se směje.
| Nick, přezdívka, alias: | Smajlík, Smajlus, Xichtík, Obličejík, Emotikonka, Žlutej flek |
| Výška: | Podle potřeb a uvážení. |
| Znamení zrodu: | Forest Gump |
| Barva očí: | Černá |
| Barva vlasu: | Žlutá |
| Povolání: | Vyjadřování pocitů a bavení lidí |
| Oblíbená barva: | Žlutá |
| Oblíbené pití: | Ještě jsem nepil |
| Oblíbené jídlo: | Ještě jsem nejed |
| Oblíbená hudba (či žánr): | Nemám uši ![]() |
| Oblíbená skupina: | Smajlíkový nářez - ještě jsem je neslyšel, ale prej sou výýborní! - Hele, to je frontmen |
| Oblíbený film (či žánr): | Úsměv, prosím. |
| Políbený herec/herečka: | Sharon Smajl |
| Oblíbená kniha (či žánr, popř. autor): | Moc pěkná knížka je leporelo - Polámal se mraveneček |
| Oblíbený předmět: | Smajlíci bohužel neumí pojmenovávat předměty ![]() |
| Oblíbené zvíře: | Smajlík obecný. Žije převážně v zalidněných oblastech a je možné ho pozorovat kdekoliv, kde je větší počet lidí. |
| Oblíbený způsob relaxace: | Smajlíkování. |
| Zájmy, hobby, oblíbené, ostatní: | Smajlování, usmívání, zubení se... |
| Nesnáší: | Svýho bráchu - zamračenýho smajluse! |
| Má rád: | Sebe a úsměv! |
| Bez čeho si neumíš svůj život představit? | Bez sebe a úsměvu. |
| Co na ostatních lidech nesnášíš? | Když se neusmívají. |
| Co na ostatních lidech máš rád (ev. obdivuješ)? | Když se usmívají. |
| Čeho se nejvíc bojíš, nebo co tě dovede fakt vyděsit? | Já se vůbec nebojím, vždyť se pořád usmívám! |
| Co ti nejvíc vadí na současným světě? | Můj brácha - zamračenej smajlus! |
| Máš schopnost změnit jedinou věc (jakoukoliv) na světě, co to bude? | Zabil bych bráchu - zamračenýho smajluse! |
| Kdybys mohl, s kým by sis rád popovídal? | Já nevím. Tohle je strašně těžká otázka. Já znám úplně všechny lidi na světě, co kdy žili, žijí a žít budou. Já jsem byl vždy alespoň chvilku s někým, takže já na tohle odpovědět nemůžu. |
| Kdybys nebyl tím, čím jsi, chtěl by ses stát čímpak? | Já sem úplně spokojeney s tím co jsem a jakey jsem a nikdy nechci a nebudu jiney. |
| Co považuješ za svou největší neřest, či zlozvyk (o němž palčivě víš, teda)? | Pořád se usmívám. |
| Jaká je tvá představa ideální dovolené? | Smajlíkovy lázně! Tam by se mi moc líbilo. K tomu nějakou smajlici a bylo by mi moc smajlíkovatě! ![]() |
| Které tři věci by sis vzal sebou na pustý ostrov? | Úsměv, úsměv, úsměv...možná že v jiným pořadí. |
Jaká byla tvá první zkušenost s alkoholem? (možno se rozepsat v pikantní historky) ![]() |
Já nemůžu pít. ![]() |
| Jaký byl tvůj největší (ba životní) úspěch? | Stále probíhá a to se usmívám už skoro miliony let. |
| Jaký byl tvůj největší (ba životní) trapas? | Třeba jednou přijde. Zatím se však usmívám. |
| Oblíbená hláška: | Keep Smilling! ![]() |
| Zlozvyky: | Stále se upřímně usmívám. |
| Motto: | Keep Smilling! ![]() |


- Hele, to je frontmen
