MICHAL
Fotka - Michal

Michal má přezdívku šaman. Je to proto, že umí ovlivňovat počasí ;) a zařídit, aby bylo hezky na našich výletech. V tomhle mu naprosto věříme, aspoň někteří. Je velmi inteligentní, i když občas tvrdí že ne, a je také autorem těchto stránek. Pokud zrovna nepobývá na svém pracovišti v Italinoxu, tráví čas buď s námi nebo u počítače, kterému velmi dobře rozumí. Občas si rád zahraje po síti počítačové hry a z tajných zdrojů víme, že je dost dobrý. :) Miluje podzim a sychravé počasí a vůbec vše, co ostatním lidem spíš vadí. Občas nám vykládá vymyšlené historky, kterým nikdo nevěří, ale někdy děláme, že jo, abychom mu udělali radost. :) 8.11.2004 přestal kouřit, ne, že bychom ho nutili, ale předhazovali jsme to tak dlouho, že je jediný kuřák, až s tím seknul sám. Jinak je to človíček velmi vnímavý a ochoten pomoci, když je třeba.

   Aktualizace Srpen 2008:
Poslední dobou uvažuje o vzdání se postu šamana a plánuje stát se avatarem. Pořád dělá tyhle stránky, i když se občas rozčiluje, že sem málo chodíme. Hry po síti už moc nehraje, spíše brouzdá v jiných oblastech netu. Pořád nadává na Italinox a vymýšlí si nepravdivé historky.
Nick, přezdívka, alias: Pep, Pepul, Šaman
Výška: 71,65"
Znamení zrodu: Štítivey štír
Barva očí: Modř špinavé laguny
Barva vlasu: Bývalá blond
Povolání: Mám
Oblíbená barva: Modrá
Oblíbené pití: Voda či jiná neagresivní tekutina.
Oblíbené jídlo: Grilovaný kuře(cí) a vepř(ový), jinak sním všecko.
Oblíbená hudba (či žánr): Nemám vyhraněney styl, poslechnu fakt cokoliv, ale nejčastěji poslouchám pop, dance, metal, industrial, relaxační hudbu typu Morcheeba, Portishead, pak takovou tu energicky šílenou typu Matrix a nadevše jsem se zamiloval do Dannyho Elfmana, Jamese Newtona Howarda, Jamese Hornera, Howarda Shora a Klause Badelta, což jsou tvůrci soundtracků k mnoha známým filmům.
Oblíbená skupina: Ta, kterou zrovna poslouchám a ta jež mě něčím zaujala.
Oblíbený film (či žánr): Sci-Fi, Historie, Horor, Aukční, Cestopisný a naučný.
Políbený herec/herečka: Fry, Homer Simpson ;) pak Radovan Lukavský, Jiřina Jirásková, sir Hopkins a Ian McKellen.
Oblíbená kniha (či žánr, popř. autor): Agatha Christie, Ross MacDonald, Šimek & Grossman, Steven King, Isaac Asimov a Otto. ;)
Oblíbený předmět: Počítací bedýnka typu PC a talismani. (mám jich spoustu, páč sem ten Šaman)
Oblíbené zvíře: Cokoliv přítulnýho ;)
Oblíbený způsob relaxace: Procházka přírodou, běh, ležing, počítačování.
Zájmy, hobby, oblíbené, ostatní: Hudba, počítač, jakákoliv fyzická aktivita a vše co mě dokáže zaujmout na dýl než 5 minut ;)
Nesnáší: Arogantní jedince, upravovaný škodofky, násilí, dětskou pornografii a debaty o politice.
Má rád: Všechno.
Bez čeho si neumíš svůj život představit? Bez jídla, pití, vzduchu, sexu, instatního kafe a jdoucích hodinek. :]
Co na ostatních lidech nesnášíš? Aroganci, suverenitu, netečnost a lhostejnost. A jinak na lidech nemám rád šílený piercingy, ale jsem tolerantní. ;)
Co na ostatních lidech máš rád (ev. obdivuješ)? Upřímnost, ohleduplnost, loajalitu, inteligenci, obětavost.
Čeho se nejvíc bojíš, nebo co tě dovede fakt vyděsit? Bojím se dne, kdy se o mně někdo dozví pravdu. :)
Co ti nejvíc vadí na současným světě? Bezohlednost, společenský kodexy co závání nadřazeností, obecný názory a všudypřítomný fanatismus.
Máš schopnost změnit jedinou věc (jakoukoliv) na světě, co to bude? Bolest - odstranit.
Kdybys mohl, s kým by sis rád popovídal? Sám se sebou. Není to závan egoismu, ale protože občas při rozhovorech překvapuju sám sebe, tak bych si se sebou chtěl popovídat a rozcupovat se argumenty.. A nebo s praotcem Čechem a rozmluvil bych mu ten Říp a poslal ho na jiney kopeček. Taky bych rád prohodil pár slov o životě se Sokratem, či Schopenhauerem. ;)
Kdybys nebyl tím, čím jsi, chtěl by ses stát čímpak? Ženou. :]
Co považuješ za svou největší neřest, či zlozvyk (o němž palčivě víš, teda)? Lenost...ale jsem líney s tím něco dělat ;)
Jaká je tvá představa ideální dovolené? Pustey ostrov v karibiku, příjemný stín, vychlazený nápoje, nažhavená partnerka, žádný starosti a Cabernet Sauvignon ročník 97 ;)
Které tři věci by sis vzal sebou na pustý ostrov? Dobrý pití, partnerku a MacGyverův nožík ;)
Jaká byla tvá první zkušenost s alkoholem? (možno se rozepsat v pikantní historky) ;) Ta úplně první byla samozřejmě pozitivní a tak se tento z prvu nevinný flirt rozrostl v celoživotní lásku, které tímto přeji i nadále klidný a mírný průběh a dlouhé trvání ;)
Jaký byl tvůj největší (ba životní) úspěch? Nemáme! :)
Jaký byl tvůj největší (ba životní) trapas? Těch bylo a ještě jistě bude nepočítaně, ale pikantní bylo, když jsem jednou čekal na uvolnění kabinky v převlíkárně na plovárně, abych posléze zjistil, že jsem v ženský šatně...;)
Oblíbená hláška: „Nemáme“, „Nepokradeš!“, „Kdo ne(něco) s námi (něco) proti nám!“ (např: Kdo nekrade s námi, krade proti nám...je to mnohaúčelový), „Když nevim, mlčim, nebo se zeptám“ a „yop“ :)
Zlozvyky: Kafe, lenost, počítač, rád mystifikuju, vymýšlím si a málokdy mluvím pravdu ;)
Motto: Život je hra a když se hraje s úsměvem, pak je cíl a vítězství irelevantní.


-ZPĚT-