ZBYNĚK
Fotka - Zbyněk

Zbyněk, nebo také Náčelník, je z nás všech největší. Má hned několik nej. Je schopen toho z nás všech nejvíc sníst, přestože už je několik let vegetarián, a také vypít největší množství alkoholu, aniž by chodil po čtyřech. Když má zrovna volno a nevyrábí rentgeny, rád si zahraje bowling, tenis nebo ping pong, ve kterém nás ještě občas i porazí. Vyhýbá se výletům spojených s vodou a koupáním a pro nás je velkou záhadou proč, zatím se nám nepodařilo z něj vytáhnout důvod. Není příliš umluvený, ale když promluví, vždy to stojí za to. Nebere si servítky a každému říká na rovinu, co si myslí, jadrná slova nevyjímaje. Vlastní dvoukolové vozidlo, kterému říká Drobeček, výborně rozumí počítačům, má rád Cimrmany, ze kterých s oblibou cituje věty, jimž rozumí pouze Michal, a také je už několik let dárcem krve.

   Aktualizace Srpen 2008:
Je z nás stále nejvyšší, stále toho dokáže nejvíc sníst a vypít, i když s tím jídlem mu Martin směle konkuruje. Už nevyrábí rentgeny, ale stal se z něj počítačový technik, takže jej lze zastihnout na síti poměrně často. V nedávné době se odhodlal k vážnému činu a spolu s Vlaďkou udělali další logický krok v jejich vztahu a vzali se v červnu 2008 v domašovském kostele. Už nejezdí na Drobečkovi, ale pořídil si žlutého favorita, s nímž teď brázdí silnice mezi Brnem a Říčany, když za námi v pátek zamíří na Růžek. Ještě pořád jsme ho nepřesvědčili k tomu, aby jedl maso, takže zůstává vegetariánem.
Nick, přezdívka, alias: Náčelník
Výška: 198
Znamení zrodu: Beranidlo
Barva očí: Vím já ... hnědý? :)
Oblíbené pití: Masala (černej čaj, mlíko, skořice+hřebíček+zázvor+kardamon+bílý pepř)
Oblíbené jídlo: Všechno :)
Oblíbená hudba (či žánr): Ehm ... tak: klasika (obzláště rychlejší skladby pro piano a cello), jazz (spíš starší škola - Glen Miller, Louis Armstrong), reggae, ska, rock, pop, dance, chiptunes .... proč sem kua nenapsal „Vše krom dechovky.“ ? ;)
Oblíbená skupina: 4tet, Joe Hisaishi
Oblíbený film (či žánr): Divadlo Járy Cimrmana, Leon, Dokonalý svět, Forrest Gump, Vykoupení z věznice Shawshank, Americká krása, Knocking On Heavens Door, Tanec s vlky, Život je krásný, Doručovací služba slečny Kiki a všeobecně anime od Hayao Miyazakiho a nepřekonatelný český komedie ze sedmdestátejch let.
Políbený herec/herečka: Kevin Spacey, Jean Reno, Antony Hopkins
Oblíbená kniha (či žánr, popř. autor): Jim Davis, Andrzej Sapkowski, Stephen King
Oblíbený předmět: Nemám žádnou vyhraněnou úchylku, děkuji ;)
Oblíbené zvíře: Myš (Dexxa wireless optical mouse ;))
Oblíbený způsob relaxace: Vana
Nesnáší: Jakoukoliv zbytečnou činnost, pitomce, přetvářku.
Bez čeho si neumíš svůj život představit? Mno já si dokážu svůj život představit v podstatě bez čehokoliv, jenom zůstává otázka za co by ten život stál :) no samozřejmě bez pár lidiček mému srdci blízkých ... a s tím se dá přežít snad všecko.
Co na ostatních lidech nesnášíš? Povýšenost, aroganci, využívání jiných lidí, agresivitu, bezohlednost, proradnost.
Co na ostatních lidech máš rád (ev. obdivuješ)? Povahu, vědomosti, dovednosti ... v ideálním případě když se to sejde v jedné osobě ;)
Čeho se nejvíc bojíš, nebo co tě dovede fakt vyděsit? Velkej chlupatej pavouk ... blééééééééééé :)
Co ti nejvíc vadí na současným světě? Ne, fakt sem to zkoušel, několikrát, ale člověk se na něco upne ... a nic krom politiky ho nenapadne :) ... já to prostě musím říct, nejvíc mě vadí zmrdi typu Lukašenko, Kim-Čong-Il a podobná chátra obecně zneužití moci, napadají mě třeba církve (viz. španělská inkvizice, hony na čarodejnice, křížový výpravy, zkomolený islámský učení huštěný do malejch děcek) ale to je vlastně taky svým způsobem politika.
Máš schopnost změnit jedinou věc (jakoukoliv) na světě, co to bude? Mně dycky vadila desítková soustava, jenom proto že nějaká vopica měla deset prstů se tady s tím pachtíme. Z matematickýho hlediska je výhodnější dvanáctková, taková dvanáctka je dělitelná dvěma, třema, čtyřma, šesti ... a skoro i osmi ;)
Kdybys mohl, s kým by sis rád popovídal? S Járou Cimrmanem ... to je bez diskuze :D
Kdybys nebyl tím, čím jsi, chtěl by ses stát čímpak? Já sem už jako malý děcko chtěl být vrabec nebo něco takovýho lítacího... no vydrželo mi to do tý doby než mi přišel jeden moc poučnej mejl a od tý doby chci být prasetem ;)
Co považuješ za svou největší neřest, či zlozvyk (o němž palčivě víš, teda)? Jsem v každém ohledu příliš dokonalý ;)
Jaká je tvá představa ideální dovolené? Dobrá parta, dobrý jídlo, dobrý pití, někde v horách ... co víc si člověk může přát ?
Které tři věci by sis vzal sebou na pustý ostrov? Jídlo na měsíc, pití na měsíc, loď na cestu zpátky :)
Jaká byla tvá první zkušenost s alkoholem? (možno se rozepsat v pikantní historky) ;) Já si akorát pamatuju že sem se probral s třítýdenním vousem kdesi na okraji Melbourne ;)
Jaký byl tvůj největší (ba životní) úspěch? Asi na něj stále čekám ....
Jaký byl tvůj největší (ba životní) trapas? ... a ten četník mu ji navlhčil, a když byla nabobtnalá, tak mu ji usek ...
Oblíbená hláška: Bite my shiny metal ass!


-ZPĚT-