LUCKA
Fotka - Lucka

S Luckou jsme se seznámili na ostatkové zábavě v Říčanech. S kamarádkou si přisedly k našemu stolu, slovo dalo slovo a vzhledem k tomu, že je i Martinovou skorosousedkou, zanedlouho začala chodit na Růžek, na naše divoké oslavy a stala se tak platnou členkou naší bandy. Lucka pochází z Domašova, je z nás všech nejmladší, a také nejmenší. Pro její výšku si z ní občas Tom dělá trochu legraci, říká jí „děcko“, ale Lucka to bere s humorem a nic si z toho nedělá. Pracuje v Brně na městské správě sociálního zabezpečení, jak sama říká, jako kancelářská myška a její telefonáty občas bývají dobrodružné ;). Taky chodí občas zapisovat na posudkové komise k soudu, nebo navštěvuje vězně a blázny, ale prý pouze z pracovních důvodů :). Chutná jí bílé víno i Jelzina si dá, ale většinou se ovládá a moc toho alkoholu nevypije :)

   Aktualizace Srpen 2008:
V nedávné době se rozhodla z pracovních i jiných důvodů přestěhovat do Šanova u Znojma, kde koupila domeček a začíná pro ni nová životní etapa. S naší bandou však styky přerušit nemíní a slibuje, že se i přesto občas ukáže. Snad tomu tak v budoucnu bude.
Výška: 157 :(
Znamení zrodu: Lev
Barva očí: Modrá
Barva vlasu: Nepravá, místy blondýna.
Povolání: Někdy si připadám jako v blázinci, ale omyl, je to ČSSZ - kancelářská myška :)
Oblíbená barva: Modrá a červená.
Oblíbené pití: Víno, jahoda, jablko.
Oblíbené jídlo: Vše co je dobré nejlépe maso a těstoviny, mňam :)
Oblíbená hudba (či žánr): Nemám vymezenou hudbu, poslouchám vše co se dá a čemu jde tak nějak rozumět.
Oblíbená skupina: To opravdu nevím.
Oblíbený film (či žánr): České filmy - komedie, grotesky a historické filmy (romány).
Políbený herec/herečka: Políbený opravdu žádný a oblíbený, tak to záleží na filmu a roli, kterou hraje.Herec Tom Cruis a herečka Julie Roberts.
Oblíbená kniha (či žánr, popř. autor): Historické romány, jinak asi všechno co má hlavu a patu...
Oblíbený předmět: Hmmm, plyšový zajíček.
Oblíbené zvíře: Pes
Oblíbený způsob relaxace: Procházka přírodou, posezení s přáteli, ale neodmítnu ani lenošení v posteli.
Zájmy, hobby, oblíbené, ostatní: Lehčí jízda na kole, četba, tanec.
Nesnáší: Ranní vstávání, nudu, aroganci, nedochvilnost a kapustu.
Má ráda: Společnost příjemných lidí, spánek... a plno jiných věcí.
Bez čeho si neumíš svůj život představit? Bez přátel, rodinného zázemí, jídla, pití.
Co na ostatních lidech nesnášíš? Neupřímnost, vysoké seběvědomí, atd...
Co na ostatních lidech máš ráda (ev. obdivuješ)? To nevím, snad to, že si třeba dokáže jít za vysněným cílem a pak se mu to podaří.
Čeho se nejvíc bojíš, nebo co tě dovede fakt vyděsit? Myší apod. netvorků.
Co ti nejvíc vadí na současným světě? Hmm, nevím nic konkrétního, snad jen nespravedlnost, násilí... a hoňka za penězi; někteří je vidí vždy na prvním místě.
Máš schopnost změnit jedinou věc (jakoukoliv) na světě, co to bude? Nevím to opravdu nevím, snad vystřílet politiky :)
Kdybys mohla, s kým by sis ráda popovídala? Sama se sebou.
Kdybys nebyla tím, čím jsi, chtěla by ses stát čímpak? Nevím, jsem spokojena se svým povoláním, je to občas zajímavé zkoumat lidi jinak si myslím, že každé povolání za chvilku omrzí, ale to je jen můj subj. názor.
Co považuješ za svou největší neřest, či zlozvyk (o němž palčivě víš, teda)? Jejej, tak to nebudeme raděj zatím rozebírat.
Jaká je tvá představa ideální dovolené? Každá ideální dovolená, je ta, která se tráví s lidma, které má člověk rád a je mu s něma dobře. Jinak asi u vody, na horách, hlavně v klidu a s přáteli. Kam bych se zajela podívat je Řecko ideál.
Které tři věci by sis vzala sebou na pustý ostrov? Záleží na vytíženosti ostrova - každopádně jídlo, přítele abych se nenudila a víno.
Jaká byla tvá první zkušenost s alkoholem? (možno se rozepsat v pikantní historky) ;) Jejda, bylo to asi v 15 letech na narozeninách kamarádky, zrovna vylítl na trh citrus Fernet - při prvním panáku mě tak zachutnal, že jsem vyzunkla celého půl litra a nikomu nedala ani ochutnat. Co bylo dál, se raděj neptejte.....:) další 2 dny jsem nemohla jít ani na brigádu.
Jaký byl tvůj největší (ba životní) úspěch? Zatím asi žádný, jsem v očekávání co se mi podaří natolik aby to byl můj úspěch :)
Jaký byl tvůj největší (ba životní) trapas? Za mých mladších let jich bylo poměrně dost, ale nikdy ne takovej, kterej by mi utkvěl v paměti...
Oblíbená hláška: To se nějak udělá...
Zlozvyky: Zatím si nevzpomínám, ale určitě jich je hodně.
Motto: Vše s mírou...


-ZPĚT-