Z kapitánova lodního zápisníčku


.: Z kapitánova lodního zápisníčku

< Novější -   Zobrazena stránka 6 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 ... Nestarší

23.9.2010
Měli zme tu nérychléší zedníci v okolí. Dělali tak rychlo, že aj náš čokl proslulý svým postřehem a rychlostí než stačil zareagovat, byl zazděn:
blabla
(click)

23.9.2010 - Začal podzim!
Dnes ráno v 5 hodin a 9 minut začla nejhezčí část roku a blablabla, měl tu bejt novej vzhled, ale nejsou lidi a tak máte smůlu. Tak jsem aspoň nahodil vzhled z loňska. Až se k temu dostanu, tak vám to tuná o5 zvelebím, ju? 8)

14.9.2010 - Dnes v dopoledních hodinách proběhl update galérky
1.9.2010 - Nová anketa
30.8.2010 - Nové hlášky #
Tak jsem se konečně dokopal a přidávám tři poznačené frky z dovolené.

30.8.2010
Milá Deníčku!
V neděli v dobrém rozmaru a hlavně ve snaze jít na vzduch jsem vyrazil do našeho lesíku. Ne, že by to byla tak výjimečná situace, ale jelikož jsem byl v dobrém rozpoložení, pořídil jsem i něco málo foteček. Teda vlastně tři. Tady je máte. Kdo by nepoznal, tak to první je naše malebná víska, jak ji vidím já tady od nás, druhá mi přišla docela vtipná a usuzoval jsem, že halt nějací rodičové vyrazili na houbičci a ratolesti jejich se bavily po svým. (Variantu, že by nějaký děcka v dnešní době vyrazily do lesa samy jsem zavrhl hned v počátku.) Nu a třetí fotečka zachycuje co přesně jsem šel sbírat. 8)
VískaDomešekMuchomůrka
(click)

22.8.2010 - Nové fotečky! #
Tak jsem obdarován fotečkamami nelenil a od včerejšího příjezdu do současné chvíle se věnoval úpravám, komentářům, fotomontážím (jakože dekoračním, ne, že bych řešil počet osob, apod.) a tak mohu dostát svého slovíčka a nové fotečky jsou již přístupné. A trošku statistik: Původní počet fotek 895. Po probrání nevhodných a duplikátů: 740. Nakonec jsem to zázračně zredukoval na 348, což věřím, že je za hodinku zvládnutelné pro každého zájem majícího. Přeji hezké prohlížení a pokud by zúčastnění měli problém, nechť se promptně ozvou. Děkuji. 8)

9.8.2010 - Doplněny fotečky z oslavy #
4.8.2010
A zase po mně jdou. Syčáci. Dneska mě špehovali na procházce s čoklem! Snažili se bejt nenápadní, ale do zelené přírody s červeným balónem... inu zvláštní složky, no. (foto 1)
Aspoň, že z večera bylo zvláštně krásně, když už nemůžem vidět polární záři, tak aspoň totok. (foto 2).
BalonekZápad

2.8.2010 - Přidány fotečky z oslavy #
25.7.2010 - Upgrade foto galerie #
Na první pohled se nezměnilo nic, na ten druhý si všimnete několika drobných změn, na ten třetí zjistíte, že to běží zcela na novým jádru a na čtvrtý pohled si všimnete, že to byla největší změna galérky od chvíle, kdy se nám tu „copperminephotogallery“ objevila. A abych si užil více adrenalinu, tak jsem zrovna provedl všechny změny i na lukin.pepul.cz. Doufám, že se nic zásadního nestalo, kdyby někdo narazil na problém, nechť mě klasicky informuje. Já si zatím ničeho nevšiml a vše se zdá, že funguje jak má.
Hezký den! 8)

22.7.2010 - Plánovaný upgrade galérky
Jelikož „Coppermine Photo Gallery“ - hnací motor naší galérky už delší dobu funguje v inovované verzi a já se furt nemožu dokopať k temu, abych s tým neco proved, tak už sem se rozhodl. Buď se tak stane v sobotu (tuto sobotu, tj. 24.7.2010) po obědě, nebo v neděli odpoledne (tuto neděli, tj. 25.7.2010). Je tedy dost možný, že počas tohoto inovování nebude galérka dostupná, nebo bude vykazovat chyby. (heh, to píšu, jak kdyby tam lezly stovky lidí denně)
S tím souvisí i druhá galérka - lukin.pepul.cz, kterou též hodlám prohnat vylepčeníma a možná i lehkou změnou vzhledu - v tomto případě ne, bez konzultace s vlastncí. Takže tolik co do mé ohlašovací povinnosti. Přeji pohodový večer, ráno, odpoledne, poledne, dopoledne, noc a den! 8)

24.6.2010 - Nová povídka! #
Tentokrát je to Dee, která se ponořila s klávesnicí do písmenkování, aby se s námi podělila o autentické zážitky jichž byla i protagonistkou a to v nabízeném vyprávění „z deníčku zasloužilé matky“. My jí za to děkujeme a jdeme číst! 8)

20.6.2010 - Nový vzhled
Yop, je to přesně tak! Zítra o půl druhé začíná ofiko léto a ti všímavější z vás si dobře všimli, že už pět dní tu máme nový vzhled. Pravda, nejdřív byl krapet schován v muzeu vzhledů , ale jelikož už je léto za dveřmi, je tu i nový vzhled. Pravda, trošku moje nadšení kazí fakt, že není přesně léto, jako léto, ale třeba se to ještě spraví. Létu zdar! :g

30.5.2010 - Změna smajlíků
Aktuálně používané smajlíky byly kdysi pečlivě vybrány a fungovaly úspěšně dodneška. Doba však pokročila a zažádala si změny. A tak jsem všechny smajlíky překopal. Paradoxní ovšem je, že si málokdo všimne rozdílu. Pořád je to totiž ruská produkce Kolobok a navíc když jsem vybíral smajlíky nové, většina je modelově shodných s těmi starými, jelikož prostě u některých - není co zlepšovat. :) Některé zase jsem změnit nemohl, jelikož by se změnil kontextový význam ve starých částech napsaného textu. Každopádně pár změn se tam na první pohled událo. Na druhý - pouze jediný smajlík je shodný s původním. Jelikož nepředpokládám, že by to někdo poznal, je to tento: :r
Já všem přeji krásný den! :r

28.5.2010 - Bóřka!
Tak se tudy právě (19:55) prohnala tuze hezká bouřka. A za sebou zanechala tuze hezkou podívanou! Ne, teď vůbec nemyslím bahno z polí co máme včíl na silnici, ale toto:
Duha1 Duha2 Duha3

12.5.2010 - Fotečky z oslavy #
Tak jsem si v práci našel chvilečku, abych se s vámi podělil o něco málinko foteček z proběhlé Náčelnikovy oslavy. Ač je těch foteček jenom hrstička, najdete je v galérce na obvyklé adrese a bonusově tu pak máme jedno video, které v nestřeženém okamžiku pořídila Náčelníkova kamera. K dispozici: klasická .avi verze - 6,61MB, nebo pokud by vám to nešlo, pak můžete zkusit .wmv verzi - 9,38MB.

3.5.2010 - Ukončení ankety #
Já vím, že posledního bylo v pátek, ale nějak jsem byl teď krapátko víc vytížen a tak jsem se nějak nedostal ke zpracování výsledků ankety. Ovšem teď jsem si tu chvilku našel a co z toho plyne? Nu, že máte smysl pro humor. 8)
A to je důležité a hlavní a koho by to zajímalo víc, dozví se více výsledků na obvyklém místě. Prima den všem! 8)

29.4.2010 - Pět let stránek
Ano, ano, ano. Včera, tj. ve středu 28.4.2010 tomu bylo pět, co tyto stránky existují a minimálně rok ještě budou. Stránky jsou velmi rády za veškeré projevy oslav, které se tu vyskytly a moc vám za ně děkují.
A jistě vás zajímá jak vlastně oslavy proběhly?
Inu galavečer v prostorách hodinového motelu Ritz v Karlových Varech zahájil jako již každý rok známý moderátor Antonín Rádlo, který svými vtípky a bujarým smíchem brzy upoutal pozornost místních vyhazovačů a tak po zbytek večera se ve vší skromnosti musel konferování ujmout Marek Eben, původně zvaný mezi hosty. Jistě vás napadne, proč musel, vždyť jistě dostal zaplaceno? Inu... řeknu jen tolik: „nedostal“
Večer pak vystoupily druhořadé hvězdy, jako např. Karel Gott, Lucie Bílá, Ozzák, Vilém Čok a Vilém Tell. Hvězdou večera se pak stal Lenin, jehož sarkofág chvilku po jevišti tahala dvojice Baryn a Fretty. Když ale vystoupení nesklidilo tolik očekávaný potlesk od dvou uklízeček a vrátného, kteří bedlivě celou show museli sledovat, večer se nachýlil ku svému neodvratnému konci a celá show musela skončit.
Na závěr pak promluvil sám Pepul a z jeho slov je možno si zapamatovat pouze fragmenty, kteréžto však tesány do mramoru překonají milénia: „Jo, jo, kurva jo! Všecko néééélepčí stránky!!“. Následně se zpil vodkou a byl vyveden do svého soukromého vrtulníku, jenž jej bezpečně s dvěma nouzovými přestávkami doručil až do jeho pokoje v témže hotelu.
Tak skončily bujaré oslavy kulatého výročí a vy se již jistě nedočkavě těšíte na výročí další.
Tak tedy: Uvidíme... 8)

29.4.2010
Bordel, bordel, bordel. Představte si, že dneska už je v dopravě takovej bordel, že nám tu kolem práce jezdí lodě po silnici! No fakt, že nekecám, tady je důkaz:
Loď pro Brno


< Novější -   Zobrazena stránka 6 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 ... Nestarší
Hledej...

-ZPĚT-