Z kapitánova lodního zápisníčku


.: Z kapitánova lodního zápisníčku

< Novější -   Zobrazena stránka 6 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 ... Nestarší

27.11.2010
Kapitánův lodní zápisníček, hvězdné datum: Nyní.
I začla zima. Aspoň tak se to včera večer pokoušelo vypadat. Sice má ještě pár dní čas, ale už tak ňák klepe na dveře.... což je dost v rozporu s následnou fotečkou. A ne, fakt není focená na jaře, ale dnes, tedy v sobotu 27.11.2010 ve 12 hodin a 53 minut (a 27s abych doložil své puntičkářství), takže na podzim tu máme jaro. 8)
SnížekPetrklíč na podzim

1.11.2010
No jo, asi si fakt koupím nějakej kvalitnější foťák. Von ten mobilní není špatnej, ale abych já se tady půl hodiny drbal s fotkama a dělal zázraky na počkání, na to nerva nemám. Nicméně těch pár foteček ze sobotní oslavy hýr: (klikací fotečky)
Narozky1Narozky2Narozky3Narozky4Narozky5

11.10.2010
Milý deníčku. Poslední dva dny jsem věnoval spoustu usilovné práce (nějakých 18 hodin?) vylepšení připomínače. Nyní umí nově konečně periodické připomínání podle kalendáře a taky jsem dokončil komplexní vylepšení jádra. Asi to nikoho nenadchne, ale já z toho mám dobrý pocit. Nyní se jdu opít. 8)

4.10.2010 - Nový design
Tak jo, dokopal jsem se k tomu, udělal si na to chvilku a něco málo vyplodil. Nečekejte zázraky, ale snáď to aspoň trocha bude reflektovat podzimní atmosféru. 8)

30.9.2010 - Ukončení ankety
Tak, tak. Devátý měsíc dozářil a na obvyklém místě naleznete zápisek z ankety ukončené. Celkově vzato jste léto hodnotili pozitivně a vesměs se vám líbilo. Nechť to další tedy vnímáte stejně, ne-li ještě mnohem líp! 8)

23.9.2010
Měli zme tu nérychléší zedníci v okolí. Dělali tak rychlo, že aj náš čokl proslulý svým postřehem a rychlostí než stačil zareagovat, byl zazděn:
blabla
(click)

23.9.2010 - Začal podzim!
Dnes ráno v 5 hodin a 9 minut začla nejhezčí část roku a blablabla, měl tu bejt novej vzhled, ale nejsou lidi a tak máte smůlu. Tak jsem aspoň nahodil vzhled z loňska. Až se k temu dostanu, tak vám to tuná o5 zvelebím, ju? 8)

14.9.2010 - Dnes v dopoledních hodinách proběhl update galérky
1.9.2010 - Nová anketa
30.8.2010 - Nové hlášky #
Tak jsem se konečně dokopal a přidávám tři poznačené frky z dovolené.

30.8.2010
Milá Deníčku!
V neděli v dobrém rozmaru a hlavně ve snaze jít na vzduch jsem vyrazil do našeho lesíku. Ne, že by to byla tak výjimečná situace, ale jelikož jsem byl v dobrém rozpoložení, pořídil jsem i něco málo foteček. Teda vlastně tři. Tady je máte. Kdo by nepoznal, tak to první je naše malebná víska, jak ji vidím já tady od nás, druhá mi přišla docela vtipná a usuzoval jsem, že halt nějací rodičové vyrazili na houbičci a ratolesti jejich se bavily po svým. (Variantu, že by nějaký děcka v dnešní době vyrazily do lesa samy jsem zavrhl hned v počátku.) Nu a třetí fotečka zachycuje co přesně jsem šel sbírat. 8)
VískaDomešekMuchomůrka
(click)

22.8.2010 - Nové fotečky! #
Tak jsem obdarován fotečkamami nelenil a od včerejšího příjezdu do současné chvíle se věnoval úpravám, komentářům, fotomontážím (jakože dekoračním, ne, že bych řešil počet osob, apod.) a tak mohu dostát svého slovíčka a nové fotečky jsou již přístupné. A trošku statistik: Původní počet fotek 895. Po probrání nevhodných a duplikátů: 740. Nakonec jsem to zázračně zredukoval na 348, což věřím, že je za hodinku zvládnutelné pro každého zájem majícího. Přeji hezké prohlížení a pokud by zúčastnění měli problém, nechť se promptně ozvou. Děkuji. 8)

9.8.2010 - Doplněny fotečky z oslavy #
4.8.2010
A zase po mně jdou. Syčáci. Dneska mě špehovali na procházce s čoklem! Snažili se bejt nenápadní, ale do zelené přírody s červeným balónem... inu zvláštní složky, no. (foto 1)
Aspoň, že z večera bylo zvláštně krásně, když už nemůžem vidět polární záři, tak aspoň totok. (foto 2).
BalonekZápad

2.8.2010 - Přidány fotečky z oslavy #
25.7.2010 - Upgrade foto galerie #
Na první pohled se nezměnilo nic, na ten druhý si všimnete několika drobných změn, na ten třetí zjistíte, že to běží zcela na novým jádru a na čtvrtý pohled si všimnete, že to byla největší změna galérky od chvíle, kdy se nám tu „copperminephotogallery“ objevila. A abych si užil více adrenalinu, tak jsem zrovna provedl všechny změny i na lukin.pepul.cz. Doufám, že se nic zásadního nestalo, kdyby někdo narazil na problém, nechť mě klasicky informuje. Já si zatím ničeho nevšiml a vše se zdá, že funguje jak má.
Hezký den! 8)

22.7.2010 - Plánovaný upgrade galérky
Jelikož „Coppermine Photo Gallery“ - hnací motor naší galérky už delší dobu funguje v inovované verzi a já se furt nemožu dokopať k temu, abych s tým neco proved, tak už sem se rozhodl. Buď se tak stane v sobotu (tuto sobotu, tj. 24.7.2010) po obědě, nebo v neděli odpoledne (tuto neděli, tj. 25.7.2010). Je tedy dost možný, že počas tohoto inovování nebude galérka dostupná, nebo bude vykazovat chyby. (heh, to píšu, jak kdyby tam lezly stovky lidí denně)
S tím souvisí i druhá galérka - lukin.pepul.cz, kterou též hodlám prohnat vylepčeníma a možná i lehkou změnou vzhledu - v tomto případě ne, bez konzultace s vlastncí. Takže tolik co do mé ohlašovací povinnosti. Přeji pohodový večer, ráno, odpoledne, poledne, dopoledne, noc a den! 8)

24.6.2010 - Nová povídka! #
Tentokrát je to Dee, která se ponořila s klávesnicí do písmenkování, aby se s námi podělila o autentické zážitky jichž byla i protagonistkou a to v nabízeném vyprávění „z deníčku zasloužilé matky“. My jí za to děkujeme a jdeme číst! 8)

20.6.2010 - Nový vzhled
Yop, je to přesně tak! Zítra o půl druhé začíná ofiko léto a ti všímavější z vás si dobře všimli, že už pět dní tu máme nový vzhled. Pravda, nejdřív byl krapet schován v muzeu vzhledů , ale jelikož už je léto za dveřmi, je tu i nový vzhled. Pravda, trošku moje nadšení kazí fakt, že není přesně léto, jako léto, ale třeba se to ještě spraví. Létu zdar! :g

30.5.2010 - Změna smajlíků
Aktuálně používané smajlíky byly kdysi pečlivě vybrány a fungovaly úspěšně dodneška. Doba však pokročila a zažádala si změny. A tak jsem všechny smajlíky překopal. Paradoxní ovšem je, že si málokdo všimne rozdílu. Pořád je to totiž ruská produkce Kolobok a navíc když jsem vybíral smajlíky nové, většina je modelově shodných s těmi starými, jelikož prostě u některých - není co zlepšovat. :) Některé zase jsem změnit nemohl, jelikož by se změnil kontextový význam ve starých částech napsaného textu. Každopádně pár změn se tam na první pohled událo. Na druhý - pouze jediný smajlík je shodný s původním. Jelikož nepředpokládám, že by to někdo poznal, je to tento: :r
Já všem přeji krásný den! :r


< Novější -   Zobrazena stránka 6 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 ... Nestarší
Hledej...

-ZPĚT-