Z kapitánova lodního zápisníčku


.: Z kapitánova lodního zápisníčku

< Novější -   Zobrazena stránka 2 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 ... Nestarší

9.5.2015 - Nové fotečky! #
28.4.2015 - Slavíme 10 let!

Drazí přátelé!

Jak vám jistě neuniklo, máme dnes malé velké výročí. Tím výročím není nic menšího, než 10 let provozu těchto stránek. Ano, ano. Čas letí jako prase a opravdu je tato doména v provozu od 28.4.2005, což znamená, že dnes je tomu právě 10 let, nebo chcete-li 120měsíců... nebo jste-li detailisté, pak 3652dní přesně, kdy tyto stránky jsou dostupné pro svět.

Když už jsem to takhle nakousl, pak dodám, že za tu dobu právě k tomuto času nás navštívilo 15061 unikátních návštěv. Dalšíma statistikama vás už nebudu nudit, takže dneska všichni slavíme! :)

Díky všem za přízeň, díky, že sem ještě občas nakouknete a hlavně nezapomeňte, že dneska se nepracuje, dnes se slaví! Oléé! :!

9.4.2015 - Nové fotečky! #
Tadááá, povedlo se mi dodělat fotečky z Velikonoc a dohnat tak všechny své foto-resty. Díky všem za letošní Velikonoční účast. Bylo príma vás všecky zase vidět po letech pohromadě! :]

9.3.2015 - Nové fotečky! #
Tak jsem konečně dohal resty a dodělal slíbené fotečky z Dolní Moravy. Tak směle pokukujte. :]

6.3.2015 - Lehký update hlášek #
A ano přátelé, opět sbíráme hlášky! 8)

4.3.2015 - Nové fotečky! #
Ano, trošku mimo pořadí, ale protože ještě z dovolené nemám kompletní fotky a ještě jsem ani nezačal s finální selekcí, zatímco na toto jsem si tak nějak udělal čas během pracovního procesu, tudíž jsem to mohl dokončit dříve než to, co bylo dříve... jestli mi rozumíte... inu zkrátka a dobře, povedlo mi tyto víkendové fotky dokončit dříve než ty 14dní staré. Kochání povoleno. Kuken Sie hýr.

19.2.2015 - Nový rok!
Uteklo to jako voda a dvoumiliontý čtyřistapadesátsedmistýtisící sedmdesátýtřetí (2457073) Juliánský den začal a přinesl naprosto nejuliánskou oslavu a to čínský nový rok! A tak nám skončil rok 4712 - rok koně a započal rok 4713, který se celý ponese ve znamení kozy, kteréžto je znakem mateřství, pohody, harmonie a klidu a tak po rychlém roku koně by tu měl být zase jeden klidnější rok. Bude-li tomu tak, uvidíme.

9.2.2015 - Upgrade galérky
Doba pokročila...
Předpokládám, že ty tam jsou ty časy, kdy nejvyšší rozlišení obrazovky bylo 1024 obrazových bodů na šířku, a protože dnes už každý má i na notebooku rozlišení mnohem vyšší, rozhodl jsem se překopat galérku kompletně do vyššího rozlišení obrázků. Dosud to bylo tak, že malé náhledy měly 100bodů a střední náhledy 400. No a odteď mají malé náhledy 130bodů (tam to není až tak zajímavý, nebo podstatný) a střední příjemných 750bodů. Myslím, že v době širokých monitorů se nám tak aspoň obrázky příjemně zvětšily a zaplnily volné místo a hlavně u míň zajímavých fotek člověk hned vidí co tam je a nemusí tak fotku ani otevírat. Snad se to bude líbit.

6.2.2015 - Nové fotečky #
Martin, Míša, Tom si vyrazili ... ne, zuby ne. Na hory si vyrazili a jak si to užili je možné zkounout tu: #

6.2.2015
Kapitánův lodní zápisníček: Máme tu únor. Únor již roku 2015. Pro nás tradicionalisty s vyhlídkou na světlé zítřky, spíš rok 4712 - rok Koně, zatím (zatím, protože kterak všichni víme, rok 4713, rok dřevěné kozy začíná 19.2.2015). Nicméně faktem je, že se tu nic zásadního nedělo a tak uběhly i Vánoce a Nový rok a my si letos ani nemohli vychutnat tradiční song Václava Koubka. Přiznávám se, že ač jsem se snažil na maximum, stejně za to všecko můžete VY! :p

Ale protože jsem velkorysý a srdce mám velké a otevřené (nicméně primář říkal, že to takhle nenechají a že mě brzy zavřou, ale já ty jeho dvojsmysly nebudu řezat), hodlám to přejít. Faktem je, že většina z vás zaznamenala, že mám spoustu dalších aktivit jinde a doháněl jsem resty na dalších svých stránkách (mix.pepul.cz, michalskvaril.cz, trkni.cz, pepul.deviantart.com) a tudíž se mi nedostává dostatek dostatečného času dostačujícně pro provoz tu toho - Omlouvám se za to. Rozhodl jsem se přestat být zapšklý a otevřít se světu a to vyžadovalo nějaká ten čásek a jistou dávku sebezapření.

Teď jsem zpět, v plné síle, možná odhodlanější než kdy dřív. Takže co se tu dělo? Zatím nic. Co se tu bude dít? Budeme měnit kompletní design stránek. Ale to časem. Nejdřív musíme dohnat resty.

Galérka - aktualizována
Bezpečnostní pytlovinky - nepotřebné, leč aktualizováno

A jedeme dál! 8)

24.8.2014 - Nové fotečky #
A tak když jsem viděl, že vám to není úplně lhostejný, dal jsem si tu práci, protřídil to, prošel to a fotečky ke shlédnutí jsou připraveny. Řečí čísel: 967fotek ode mě (necenzurovaný výběr) + 124fotek Frimlíci + 402 fotek Procházci. Na výstupu pak 358 myslím celkem akčních fotek, které by neměly nudit, má to spád a stále se děje něco nového, něco jiného. Tak ať se to líbí aspoň z části jako nám se líbila dovča! ;)

4.5.2014 - Nové fotečky #
Chtěl jsem původně nechat přidání foteček na zítřek, ale pak jsem si řek, že numerologové jistě ocení tuhle mou změnu a rozhodnutí tak učinit dnes. ;)
A tak teda: Tadááá... fotečky z Filipojakubské noci jsou k dispozici a můžete se na ně směle pokouknout. Přeju příjemné prohlížení.

10.4.2014 - Komerčně nekomerční vsuvka
Kapitánův lodní zápisníček, rok 4712, někdy na jaře v 7:41 ráno.
Dva týdny se mi doma nezastavil počítač, aby pro všechny okolo spočítal nové giga-panorama a to tentokrát z Ivančic, z vyhlídky Alfonse Muchy. Pokuknout možno přímo na stránkách gigapix.cz. A jelikož to za mě nikdo neudělá (možná hlavně proto, že tohle si píšu do svého kapitánského deníčku, do kterého jistě nikdo jiný nevidí), musím se pochválit, že i přes tu bídu a to se na mě nikdo nesmí zlobit (nebo jo, je mi to fuk), ale jinak viditelnost/dohlednost v tomto roce zatím nazvat nelze, se mi to povedlo celkem dobře. Případné kecy okolo hýr a to je tak pro tento záznam vše.
Konec záznamu.
Fíha, teď si musím dát kafíčko, páč totok diktátorování lodního deníčku jednoho vysílí a nás čtyři tuplem, uf...doufám, že ten záznam už je fakt vypnutej... proč to tady eště bliká? Kudla fix... no ale co, se na to můžu vys..[end of log]

1.4.2014 - Reklamní vsuvka #
Komerčně nekomerční vsuvka říká, že právě v tuto chvíli, tedy v 21:25:31 - 1.4.2014 se na stránky připomínače zaregistroval dvoustý uživatel. Jdeme tedy slavit!! :g

24.3.2014
Hvězdné datum 53.den roku 4712: Objevena kritická chyba v galérce. Ale jako správný tvrďák nepřiznám chybu a už vůbec ne, že jsem měl špatně nastavenou ochranu proti spamu, díky čemuž všechny napsané komentáře i místními členy stále čekaly na schválení a nezobrazovaly se. Naopak, seřvu všechny za nečinnost a nevšímavost a seřvu všechny za jejich lhostejnost. Tak! ;)
Pozitivní na tom všem pak je, že jsem vymázl 1959 spamů, které spamová ochrana odchytila a které by jinak hyzdily komentáře v galerii.
Pěkný den všem! 8)

9.3.2014 - Přidány fotečky z hor #
Ano, přátelé ano. Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo, blablabla, hektický čas a hektičtí lidé a blablabla tuna výmluv, ale voilá: Fotečky jsou tu! A to je přeci důvod k radosti. No ni?
A protože my si hory v rámci možností docela užili, tak doufám, že vás pobaví alespoň jejich prohlížení. Teda ne, že by to bylo nějaké vtipné, nebo tak něco, ale pobaví jako zabaví. Jakože získá vaši dočasnou pozornost. Ale já věřím, že to chňápete. Tak vzhůru na ně #

4.2.2014 - Proběhl update galérky
31.1.2014 - Nový rok!
A je to tady, je to tu! Rok 4711 - rok hada nám končí a následuje rok s pořadovaným číslem 4712 a je to rok koně! Rok koně slibuje rychlý sled událostí a tak než se nadějeme a stihneme najít ta vhodně sprostá slova k nadávkám, které se nám vyrojí na mysli, už tu bude rok příští. Ale to je vskutku až za chvilku. Do té doby přeji krásný a úspěšný rok všem!

24.12.2013 - Vánoce
Možná jsem jediný, komu připadá, že letošní způsob zimy zdá se býti poněkud nešťastným, ale na druhou stranu velmi hezky dokresluje celou tu hrůznou atmosféru, které v lidové hantýrce říkáme „Pohoda Vánoc“. Nicméně když už všichni, ať už více či méně úspěšně, přežili ten předvánoční shon ve zdraví, myslím, že teď už by se docela dobře hodil ten mráz, sníh a vůbec aspoň nějaký náznak, že nemáme blátivé Velikonoce, ale Ladovskou zimu. Ony i ty nemoce by dostaly na frak, vše by se uklidnilo a svátky by tak dostaly laskavější tvář. I přes tu všeobecnou nepřízeň, ale věřím, že všichni tyto svátky (minimálně teď už ano) vnímáte jako pohodové a příjemné a kouzelné a báječné a minimálně ve svém nitru máte klid a dobrý pocit. A k tomu, abychom ten pocit ještě umocnili tu máme náš již léty osvědčený song Václava Koubka - Vánoce. Příjemný poslech, příjemnou pohodu Vánoc, příjemnou náladu a slunce alespoň v duši.
Mějte se všichni báječně! :r

8.9.2013 - Přidány nové fotečky #
Dovolená v ráji? Zní to jako místo odkud není návratu... a my to dokázali! :]
Omlouvám se za delší dobu dodání fotek. Nejdřív nebyl čas a až byl čas, tak jsem měl fotky dořešené a zcela jsem zapomněl, že bych je mohl dát i sem. A tak jsem probral fotky, kterých dohromady bylo 1238. Naštěstí jsem to docela radikálně probral (on ten časovej odstup v tomhle je dobrej, páč mi nedělalo problém spoustu fotek smazat) a tak zbyly necelý čtyři stovky, který věřím, že je únosný projít. Nuž ať se líbí aspoň tak jako nám se líbila dovolená. 8)


< Novější -   Zobrazena stránka 2 z 33   - Starší >
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 ... Nestarší
Hledej...

-ZPĚT-